| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Ağırlık yönetimi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Arpa Çim veya Buğday Çimi Suyu Nasıl

Arpa otu ve buğday çimi Amerikalı tüketicilere butik içecek şirketleri tarafından tanıtıldı. Bu otlar besin bakımından yoğundur, bu yüzden popüler olarak sağlık bilinçli kitlelere hizmet veren şirketler tarafından satılmaktadır. Hem arpa otu hem de buğday çimi parlak yeşil renklere sahiptir, bu da çekiciliğinin nedeni olabilir. Taze arpa ve buğday çimi kurutulmuş versiyonlara göre avantajlar sağlamıştır, çünkü bunlar hala kurutma işleminde kaybolan enzimleri içerirler.

Taze ot tepsisinden 4-5 inç buğday çimi veya arpa otu kesin . Çimleri kesmek için normal mutfak makası kullanabilirsiniz. Çimi toprak yatağından sökmediğinizden emin olun, çünkü suyu sıkacağınız tek parça çimlerin parlak yeşil yaprağıdır.

İki tane kap koyun - biri altı her iki musluğun ağzından her biri - biri meyve suyunu, diğeri de posayı toplamak için. Doğrudan önünüzdeki musluğu kurutulmuş otları çalkalar, alttaki sulak ise saf ot suyunu verir. Meyve suyunu ne kadar sıkacağınızı ölçmeniz gerekirse, musluğun altına, meyve suyunu verebilecek kalibre edilmiş bir kap koymak yardımcı olur.

Taze buğday çimi veya arpa otunu içine yerleştirin. çim sıkacağı içinde kap. Güvenlik amacıyla elinizi kabın içine sokmayın. Bunun yerine, buğday otunu hazneye itmek için plastik iticiyi kullanın. Sıkacağıyla birlikte gelen iticiyi, çimi öğütücünün içine yerleştirmek, daha hızlı bir meyve suyu sıkma işlemi yapmak için kullanabilirsiniz.

Çimen sıkacağı Manuel bir meyve sıkacağı var. Meyve sıkacağı meyve suyunu çimden çıkaracak ve meyve suyundan meyve suyunu ayıracaktır. Gerektiğinde daha fazla buğday çimi veya arpa çimi ekleyin. Taşmalarını önlemek için meyve suyu kabınıza göz kulak olduğunuzdan emin olun.

Buğday çimi otu ya da arpa otu suyunu orijinal kaptan avuç içi bardaklarına dökün. Suyu ile birlikte köpüğü içmek istiyorsanız, kişisel tercihinize bağlıdır. Suyu sadece köpük olmadan içmek isterseniz, suyunu yavaşça dökmek köpüğü orjinal kabında tutar ve sonuçta elde edilen köpüksüz meyve suyu atış camına aktarılır. Meyve suyunun kalanını buzdolabında saklayın. Ayrıca tazeliğini korumak için buğday çimi veya arpa otu suyunu dondurabilir ve gerektiğinde buzunu çözebilirsiniz.

İpucu

Pennsylvania gibi şirketlerden taze buğday çimi ve arpa otu tepsileri alabilirsiniz. tabanlı Buğday Çimi Yetiştiricisi, Wheatgrasskits.com gibi firmalardan kitleri kullanarak kendi çimeninizi yetiştirin.

Gerekenler

Buğday çimi veya arpa otu, taze

Mutfak makasları

Otomatik veya manuel çim sıkacağı

, , ] ]

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com