| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Ağırlık yönetimi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Hafta Zayıflama Diyet Planı

Bir haftalık kilo verme planı gerçekten bir fark yaratabilir mi? Basit cevap "evet." Buna rağmen, sağlıklı bir kilo verme planı uzun vadede kilo yönetimini destekleyen yaşam tarzı değişikliklerini içermelidir. Kilo verme planınıza atlamak ve aslında bir hafta veya daha kısa bir fark görmek için aşağıdaki basit talimatları kullanın.

Paul C. Bragg'ın tavsiyesine uyun ve hızlı bir şekilde bir gün hızlıca deneyin. "Oruç Mucizesi" adlı kitabında Bragg, vücudu temizlemek ve yağ yakma sürecine başlamak için bir ila üç günlük sürtüşmeler önerir. Bol miktarda saf damıtılmış su içiniz ve bir şeyler yemek zorundaysanız meyve, sebze ve fındık alın. Bu yiyeceklerin sindirimi kolaydır ve kendi kendini temizlerken vücuda önemli bir zorlanma getirmez.

Açlığını düşürmek ve kilo kaybını ve detoksifikasyonunu hızlandırmak için Bragg Apple Cider Sirkesi içini iç. 1 veya 2 çorba kaşığı Bragg elma sirkesini 8 oz distile su ve 1 çorba kaşığı bal ile karıştırın. Şeker hastaları veya çok fazla kiloları olanlar bal yerine stevia kullanabilirler. Sindirimi arttırmak ve açlığınızı uzak tutmak için bu karışımı günde üç ila beş kez için.

Bir direnç eğitimi programı başlatın ve haftada 3 gün egzersiz yapın. "Abs Diyet" e göre, direnç eğitimi yağ yakmayı 48 saat veya daha uzun süre tutar. Bu nedenle, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri tüm vücut egzersizlerini yaparsanız, tüm hafta boyunca yağ oranını hızlandırılmış bir şekilde sürdürmeye devam edersiniz.

Direnç egzersizinizi 30 ila 60 dakika uygulayın Düşük yoğunluklu kardiyovasküler egzersiz. Bir eğimde koşu bandında yürüyün veya sabit bir bisiklete binin. "Kas Yeleği" olarak da bilinen Jeff Anderson, buna "süper kardiyo" adını veriyor. Glikojenizin çoğunu (kasta depolanan karbonhidrat yakıtı) yaktıktan sonra, vücudunuz şimdi enerji için saf vücut yağına girecektir. Direnç egzersizi yapmadığınız günlerde, kardiyanızı uyandıktan sonra aç karnına yapın. Vücudunuzun iyileşmesini sağlamak için tüm resmi egzersizlerden haftada en az bir gün izin alın.

Vücudunuzun tüm gün boyunca yağ yakmasını sağlamak için gün boyunca 5-6 ufak öğün yiyin. "Fat Burning Bible", her öğünün yüzde 30 protein, yüzde 30 yağ ve yüzde 40 karbonhidrat içermesini önerir. Bunu yapmak için karmaşık denklemler yapmanız gerekmez. Her öğünde eşit miktarda karbonhidrat ve protein yiyin (örneğin, kapalı yumruğunuzun büyüklüğünde bir tavuk göğsü ve benzer şekilde orantılı pilav porsiyonu). Bir yağ serpin ya da sağlıklı bir yağ kaynağı olarak birkaç dilim avokado ilave edin.

Gelişmiş yağ yakma etkisi için besinlerinizi zamanlayın. Örneğin, tüm karbonhidratları sabah ve öğleden sonra yemeklerinde yiyin. Sonra akşam yemeği için biraz proteinli ve sağlıklı yağ içeren bir salata alın. Eğer akşamları karbonhidratları gerçekten çok seviyorsanız, insülin seviyesini düşürmeyen veya yağ depolamayı teşvik etmeyen her zaman bir avuç meyveleriniz olabilir.

Gerekenler

Brag elma sirkesi

Stevia

Damıtılmış su

Bal

, , ] ]

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com