| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk Kilo Verme İpuçları

kilolu çocuklarınsorunu daha sık başlangıçta düşündüğünüzden daha ortaya çıkar . Ebeveynler çocukların genç yaparken , sağlıklı, güçlü ve hastalıksız tutmak , kilo ve daha iyi yetişkinlik için onları hazırlamak için yardımcı olmak gerekir . Çocuk kilo kaybı ile yardımcı aile - odaklı ziyade çocuk odaklı daha olmalıdır . Aile birliğininyaşam kalıplarını değiştirerek çocuk kilo kaybı içinen iyi sonuçları sağlamak için yardımcı olur . Her yaştan Model Sağlıklı Davranışları

Çocuklar çevrelerindekiyetişkinlerindavranışlarını taklit . Bir çocuk kilo yardımcı olmak için , sağlıklı davranışları göstererek iyi bir rol model olmak . Yetişkin yerine bir fast-food restoranda bir yan ürün olarak patates kızartması dilimlenmiş elma seçer Örneğin ,çocuklaraynı seçimi yapmak daha muhtemel olacaktır .
Family Affair

kilolu ve bir diyet gitmek gerekiyorailedetek olarak çocuğunuzun tek tek etmeyin . Olumlu alışkanlıkları teşvik ve çocuğunuz ve onun ağırlığı doğru herhangi bir olumsuzluğa kapalıodak alır. Çocuk kilo kaybı ile yardımcı olmak için , odaktüm aile birimi için iyi alışkanlıkları içine kötü alışkanlıkları değişiyor olmalıdır . Herkes zengin buzlanma boğdu pasta yiyor Örneğin , bir çocuğun tatlı şeftali bir kase vermeyin . Çocuk izole hissediyorum ve sık sık yemek gizlice ya da isyankar olacaktır . Tüm aile olumlu değişikliklere odaklanmalıdır .
Eğlenceli, Sağlıklı Yaşam

çocuk kilo kaybı eğlenceli ve keyifli olun . Bunun yerine bir egzersiz bant haşhaş ,parka herkes almak ve frizbi oynamak , ya da kayaların ya da yapraklar gibi doğal hazineleri toplamak için birlikte bir akşam yürüyüşe. Çocuklar için sağlıklı çok çekici ve çocuk - merkezli tatlılar çözebilirsiniz . Yaçocuklar pişirmek için sadece eğlenceli değil çocuk dostu yemek tarifleri yapımında katılmak var, ama aynı zamanda yemek için eğlenceli . Sağlıklı beslenme ve egzersiz sıkıcı ya da bir angarya olmak zorunda değildir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]