| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Vejetaryen olarak Weight Watchers Nasıl Yapılacak

Ağırlık Watchers vejetaryen dostu beslenme planıdır . Geçerli ağırlığına bağlı olarak günde noktaları bir miktar verilir . Ne tercih yemeközgürlüğüne sahip olsa da , bu noktalar içinde kalmalıdır . Daha yükseklif vedüşük yağ ve kalori , daha az sayı gıda birikir. Neredeyse tüm sebzeler 0 puan var . Makarna , ekmek , patates ve peynir yüksek puan değerlerine sahiptirler . Talimatlar 1

, sebze , tam tahıl ve yağsız protein meyve yiyin
. Anahtar dengeli yemek yemektir . Protein
2

Yedek bol. Vejetaryenlerin diyetler genellikle genellikle et bulunursa protein eksikliği . Yani,temel besin almak için fasulye , vejetaryen burger , tofu , fıstık ezmesi , ıspanak ve fındık yemelidir.
3

önceden gün veya hafta planlayın ve bu menüleri ile alışveriş zihin . Bu yolda kalmak ve sağlıksız yiyecek kapma önlemek olacaktır .
4

planı yoktu splurges durumunda , kullanılmayan bazı noktaları bırakın. Bu özel günler için her hafta mevcut 35 FlexPoints da vardır . Bu ekstra puan kullanmak eğer hala kilo kaybedersiniz , ancak bunu yapmazsanız daha hızlı kaybedersiniz .
5

Weight Watchers tarifleri ilham almak için . Kolayca Weight Watchers ya da herhangi başka bir beslenme planı da olsanız , bir rut içine düşebilir . Şeyler baharat tarifleri için çevrimiçi bakın .
6

bir yemek kitabı satın alın. Ağırlık Watchers tarifleri dolu takoz yönlü Vejetaryen adında bir kitabı var .
7

destek için bir topluluk kurulu katılın . SenWeight Watchers forumlarında diğer vejetaryenler bulabilirsiniz . Ipuçları ve takas tarifleri alın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]