| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Ağırlık yönetimi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kilo İzleyenler İçin İyi Yemekler

İyi Sağlık Kılavuzları ve Power Food listesinin yanı sıra PointsPlus planının tümü, Kilo Watchers kilo kaybı diyetinde sağlıklı beslenmenizi çok kolaylaştırır. PointsPlus planında, besin noktası değerleri protein, yağ, karbonhidrat ve lif içeriğine dayanırken, Power Food listesi her gıda kategorisinde en sağlıklı gıda seçeneklerini sunuyor. İyi Sağlık Kılavuzları, her bir gıda grubundan ne ve ne kadar yiyecek ile ilgili özel tavsiyeler sunar. Bu üç araç birlikte, plan üzerinde yemek için iyi yiyecekleri seçmenize yardımcı olur.

Meyve ve Sebzelere Yük At

PointsPlus planında, meyve ve sebzelerin çoğunda patates, mısır hariç sıfır puan var , bezelye, avokado, meyve suyu ve kuru meyve. İyi Sağlık Rehberi, günde en az beş porsiyon meyve ve sebze almanızı önerir. Meyveler ve sebzeler kalori ve yağ bakımından düşük, lif, A ve C vitaminleri ve potasyum bakımından yüksektir. Daha fazla meyve ve sebze yemek sadece kilo vermenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kalp hastalığı, kanser ve Tip 2 diyabet riskinizi de azaltır.

Tam Tahıl İyiliği

Kilo İzleyiciler İyi Sağlık Rehberi mümkün olduğunda rafine tahıllar üzerinde tahıllar. Bu, beyaz unlu makarna ve beyaz ekmek üzerine daha fazla kahverengi pirinç, yulaf ezmesi, tam buğday ekmeği ve tam tahıllı soğuk tahıl anlamına gelir. Tam tahıllı lifler yüksektir ve B vitaminleri, demir, selenyum ve magnezyum gibi temel besinleri sağlar. Diyetinize daha fazla kepekli tahıl dahil etmek, öğün doygunluğunu artırarak kilo verme çabalarınıza yardımcı olabilir, böylece daha az yersiniz.

Düşük Yağ veya Yağsız Süt Seçenekleri

Süt ve süt ürünleri kalsiyum ve D vitamini sağlar, yanı sıra protein ve potasyum. Kilo verme planınızın bir parçası olarak süt ve süt ürünleri dahil olmak kemik sağlığını iyileştirebilir ve osteoporoz riskinizi düşürür. Good Health Guidelines, günde iki ila üç porsiyon az yağlı veya yağsız süt ve sütlü yiyecekler önermektedir.

Proteinli gıdalar vücudunuza demir sağlar , B vitaminleri, E vitamini, magnezyum ve çinko. Ancak, mermer kırmızı et gibi bazı protein kaynakları, kalorileri ve sağlıksız doymuş yağları yüksektir. Weight Watchers, kilo kaybı planlarını takip ederken her gün beslenmenize derisiz kümes hayvanları, balık, yağsız et, fasulye ve soya ürünleri gibi en az iki porsiyon yağsız protein eklemenizi önerir. İyi Sağlık Kılavuzunun bir yağsız et veya balık servisinin bir kart destesinin büyüklüğü hakkında genellikle 3 ila 4 ons olduğunu belirttiğini unutmayın.

Sağlıklı Yağlar TAMAM

Alınması önemlidir Kilo vermeye çalışırken bile, diyetinizde biraz yağ. Yağlar en doğru seçimi yapar çünkü tekli doymamış ve çoklu doymamış yağlar sağlarlar. İyi seçenekler zeytinyağı, aspir yağı ve keten tohumu yağıdır. Weight Watchers, günde 2 çay kaşığı sağlıklı yağ önermektedir.

, , ] ]

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com