| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Ağırlık yönetimi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kaliforniyadaki Yetişkinler için Zayıflama Kampları

Günlük fitness sınıfları, kalori kontrollü yemek planları ve birebir danışmanlık hizmeti sayesinde yetişkinlere yönelik kilo kaybı kampları, kilo kaybınızı artırmak ve sizi daha iyi bir sağlık durumuna götürmek için tasarlanmıştır. Her ne kadar Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kilo verme kamplarının çoğu çocuklara ve gençlere yönelik olsa da, Kaliforniya yetişkinlere yönelik birkaç kilo kaybı kampına ev sahipliği yapmaktadır. Bu California kilo kaybı kampları, daha sağlıklı beslenmenize, aktif kalmanıza ve istenmeyen kilo vermenize yardımcı olacaktır.

The Biggest Loser Resort

En büyük, kaybedilen gerçeklikte popüler olan yoğun, kilo kaybı deneyimine dayanarak Aynı isimdeki TV dizisi olan The Biggest Loser Resort, konuklarına zindelik, beslenme eğitimi ve rahatlama konusunda titiz bir program sunmaktadır. Tesis, gün batımını Santa Monica dağlarında yürüyüş yapan bir grupla başlayan doğal Malibu'daki Pasifik Okyanusu'na altı mil uzaklıktadır. Beslenme dersleri, yemek pişirme gösterileri, grup sporları dersleri ve spa uygulamaları da günlük programdadır.

Premier Spor Kampı

Carlsbad sahil topluluğunda San Diego'nun yaklaşık 30 mil kuzeyinde bulunan Premier Spor Kampı; California Üniversitesi'nden bir doktor tarafından tasarlanan ve test edilen dört haftalık kilo verme programı. Konuklar günlük fitness eğitimi derslerine katılır ve lisanslı beslenme uzmanlarından sağlıklı beslenme önerileri alırlar. Kampın temel taşı, kamptan ayrıldıktan sonra bile güven kazanma ve motivasyon kazanma teknikleri öğreten günlük davranışsal terapi seanslarıdır.

Sporda Yaşayın

Laguna Beach'teki bu zayıflama kampı YAŞAMINI kullanır . Her misafir için kişiselleştirilmiş kilo kaybı planları oluşturmak için imza programı. Kalışınız, yaşam boyu kilo vermenize yardımcı olacak en iyi yolu belirlemek için bir dizi değerlendirme ve değerlendirme ile başlar. Yemek planları ve günlük egzersiz rutinleri, güvenli ve verimli bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacak şekilde özelleştirilmiştir. Beslenme uzmanları ve spor uzmanları kalışınızdaki ilerlemenizi izler ve kilolarınızı düşürmenize yardımcı olmak için gerekli ayarlamaları yaparlar.

Live Oak'daki Çiftlik

Malibu'daki organik bir çiftlikte kalmış, Live Oak'daki Çiftlik bir hafta, lüks zayıflama botu kampı. Opsiyonel olmayan grup fitness dersleri programı ve günlük bahçede yetiştirilen yiyeceklerden oluşan bir menü ile kilolarınızı eritin. Konuklar her gün yürüyüş, yoga yapmak, ağırlık kaldırmak ya da temel ve ab çalışmak için yaklaşık dört ila beş saat harcıyorlar. Özel masajlar ve günlük uykular - sıkı bir "ızgarayı kapat ve kapat" felsefesiyle birlikte - zihinsel netliği ve rahatlamayı desteklemeye yardımcı olur.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com