| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Ağırlık yönetimi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Armut Şeklinde Vücut Ağırlığı Kaybı

Armut şekli olan bir kişinin alt gövdesi, kalça, kalça ve bacaklarda depolanan yağ ile, üst gövdeden daha büyüktür. Armut şeklindeki gövdeler orantısız görünebilse de, sadece alt gövdeden leke düşürücü yağ mümkün değildir. Bununla birlikte, kapsamlı bir zindelik planına dahil olmak, vücudunuzun her yerine kilo vermenize yardımcı olabilir.

Akıllı Yiyecekler

Kalça, kalça ve uyluk çevresinde saklanan pasif yağ, özellikle kaybetmek için inatçı olabilir. "Spor Dergisi." Eklenen şekerler ve işlenmiş yiyecekler gibi hızlı bir şekilde yağa dönüşen yiyecekleri kalori alımınızı izlemek ve sınırlamak - veya yok etmek - kilo vermenize yardımcı olabilir. Yağsız proteinlerden, tam tahıllı ve karmaşık karbonhidratlardan, meyve ve taze sebzelerden oluşan yemekler ve atıştırmalıklar hazırlayın.

Doğru Egzersiz

Düzenli bir egzersiz programı sağlıklı bir beslenme planını tamamlayabilir ve sorununuzu gidermeye yardımcı olabilir bölgeleri. Koşma veya bisiklete binme gibi yoğun yağ yakan kardiyovasküler egzersizler, en az 30 dakika süreyle haftada üç ila beş kez yapılmalıdır. Ek olarak, haftada iki tam vücut antremanı seansı, yağsız kas kütlesini artırabilir ve bu da metabolizmanızı güçlendirir. Kuvvet antrenmanı ayrıca üst vücut kasını ve tanımını artırarak vücudunuzu dengelemeye yardımcı olabilir. Her antrenmanın başında ısının ve sonunda bir soğuma ve germe seansı ekleyin.

, , ] ]

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com