| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ofis Kilo Kaybı Yarışmalar için Fikirler

Bir takımın parçası olarak bir kilo kaybı programı başlıyor sık sık diyet ve egzersiz tek başına daha fazla kilo kaybına neden olacağı ispatlanmıştır . Bizim zaman çok iş yerinde harcanan olduğundan , ne daha iyi bir yerofiste daha bir kilo kaybı programı başlatmak için ? Eğer ofiste bir kilo kaybı yarışma kabul ettiyseniz , burada başarılı yardımcı olmak için bazı fikirler vardır . Hem motive etmek sizin ve diğer çalışanlar için kullanılabilir hakkında insan kaynakları müdürü konuşmak , ofis kilo kaybı yarışması başlayacak ve sizi teşvik Önce İşveren

iledoğru yolda Kapalı Başlarken edin kilo kaybı hedefleri. Bu organizasyon ve /veya sağlık sigortası programı ile size yardımcı olmak için mevcut araçları olması bir ihtimal.

Gibi birçok sağlıklı yaşam teşvik olmayabilir daha küçük bir şirketin bir parçası iseniz, insan kaynakları isteyin memuru veya yöneticisi diğer teşvikler program haddeleme mevcut almak için eğer . Bir fikir tatil veya kişisel saatlik bir numara programda her katılımcıya verilecek olduğunu sormaktır. Eğer organizasyon için Weight Watchers toplantı organize edebilir Veya istiyoruz .
A Güvenli , Sağlıklı Yarışması Herkes için

ofis kilo kaybı yarışmasında herkesin sahip en iyisidir eşit bir oyun alanı . Bu herkes için çalışacak kilo kaybı programları oluşturma anlamına gelir .

Tüm katılımcılar için çalışan bir kilo kaybı programı ile gelip bir yolu profesyonel gelip size yardımcı olmasıdır . Eğer yemek planları formüle yardımcı , hiçbir ücret karşılığında veya tüm katılımcılar arasında bir asgari ücret bölünme için , gelebilir personel bir diyetisyen olup olmadığını görmek için yerel hastane , sağlık departmanı veya tarım uzantısı başvurun . Bu tür meyve ve sebze her günönerilen porsiyon yemek gibi - -diyetisyen sağlıklı sorunlar dahil var . Tüm katılımcılara hoş iseniz yarışma içine

,bir Weight Watchers veya diğer kilo kaybı toplantı parçası olun meydan okuma , ya da iş bir toplantı organize etmek Weight Watchers başvurun .

Egzersiz herhangi bir kilo kaybı yarışmada büyük bir faktördür . Ve güvenli bir şekilde egzersiz - -katılımcılar egzersiz emin yapma anahtarıdır

Yürüyüş mevcuten ucuz , en kolay egzersizdir . . Katılımcılar 10 almak içingün boyunca zamanlama saati - . Da görmek için insan kaynakları departmanı veya sigorta taşıyıcı irtibata geçebilirsiniz

15 dakikalık yürüyüş veyarışma parçası olarak katılımlarını kullanmak
eğer bir spor salonu üyelik sağlık sigortası planının bir parçası olduğunu ve eğer ,yarışma parçası olarakspor salonuna ziyaretleri kullanın .

biriyarışmacılar Ödüllendirme bir ofis kilo kaybı yarışmasınınen zor parçalarınkazanan içinödüldür. Tabii ki, bu meydan aşmak içinen kolay yollarından biri kazananlar ve kaybedenler hakkında ofis düşünce değiştirmektir .

Aksine her hafta veya ay" Biggest Loser" ödüllendirmek yerine, nedenpotansiyeli sunan sorunlar dahil değil kazanmak için her katılımcı için ? Eğerhaftaki zorlukların her yerine getirmiş katılımcıları tanımak haftada bir kez bir takım toplantısı var .
Hafta çalışmak için sağlıklı bir öğle yemeği getirdi katılımcıları tanıdınız

: Burada başlamak için birkaç zorluklar vardır . Sağlıklı bir tatlı ile hepsini ödüllendirin .

Öğle veya bir aperatif için çalışmak daha önce onlar denedim hiç bir sebze veya meyve getirdi katılımcıları tanır .

Her gün teneffüslerde yürüdü katılımcılara tanıdınız haftanın . Pedometrelerin veya su şişeleri ile onları ödüllendirmek .

Ofiste ise fazla su içiyor katılımcıları tanır .

Onların kolesterol , kan şekeri ve kan basıncını düşürdü katılımcıları tanır . Bu katılımcılar için ekstra - özel ödüller için Sağlık sigortası ya da insan kaynakları değildir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com