|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Ağırlık yönetimi
Sağlığı ve Hastalıkları

Hafta İçinde Pantolon Ebadı Nasıl Düşürülür

Yedi günde bir pantolon ebadı bırakmak zor bir iştir, ancak adanmışlık, egzersiz ve doğru diyetle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Resmi bir etkinlikten önce biraz zayıflamanız gerekiyorsa ya da sadece biraz kilo vermek istiyorsanız, hatırlamanız gereken en önemli şey, bunu daha büyük sağlığınız için yapmanız gerektiğidir. Çarpışma diyetleri ve oruç tutmak kısa vadede sonuç gösterebilir, ancak zamanla vücudunuz için daha kötü olabilir. Bir hafta içinde kilo vermek ve pantolon boyutunu düşürmek istiyorsanız, yaşam tarzınızı değiştirmeye odaklanmalısınız.

Su tüketiminizi arttırın. Susuzluk genellikle açlık olarak yanlış yorumlanır ve doğru miktarda su içiyorsanız, atıştırmalardan kaçınmayı çok daha kolay bulacaksınız. Her gün yaklaşık sekiz veya dokuz bardak su içmeyi deneyin.

Kalori miktarınızı düşürün. Kilo almak veya kaybetmek için ne kadar çaba harcamanız gerektiğini belirlemek için bir kalori hesaplayıcı (Kaynaklara bakınız) kullanabilirsiniz. Her gün yaktığınızdan daha az kalori alırsanız, sonuç olarak kilo vereceksiniz. Kural olarak, ortalama bir kadının (5'4 "ve 164 pound), doğal olarak 2.000 civarında yakacağınız için aşırı kilo kaybı için günde 1.300'den az kalori alması gerekir. Kesin ölçümler yaşa, boyuna göre değişir , ağırlık ve aktivite seviyesi.

Abur cuburları kesin. Cips, soda ve şekerleme, çerez olarak alındığında zararsız görünür, ancak kilo kaybınızı ciddi şekilde bozabilir. Kendinizi bir veya iki çerezle sınırlayın bebek havuçları, elmalar ve üzümler için günlük atıştırmalık yiyeceklerinizi değiştirin ve yiyin.

Öğünlerinizi dağıtın. Kilo vermek istiyorsanız, günde dört veya beş küçük öğün yemeyi deneyin. iki ya da üç büyük olanı, bu vücudunuzun tükettiğinizi işlemesini kolaylaştırır.Her bir öğünün ne kadar büyük olması gerektiğini belirlemek için gerekli kalorilerinizi yiyeceğiniz öğün sayısına bölün. üç saat ara - kahvaltı, sabah, öğle, öğleden sonra ve öğleden sonra ve akşam yemeğinde öğünleri deneyin.

Günde en az 45 dakika geçirin yoğun aerobik egzersiz yapmak. Vücudunuzu, inç ve pound düşürmek istiyorsanız, kalorileri yakmaya teşvik etmeniz gerekir. Koşmak, saatte 986 kalori potansiyeli olan en hızlı kalorili brülördür. Koşamıyorsanız, eliptik bir makine kullanın, ip atlayın veya çok etkili bir aerobik dersine katılın.

Yapraklı yeşillikleri temel alan az yağlı bir diyet yemeye odaklanın , meyve ve sebzeler. Bu yiyecekler vücudunuza kalori, şeker ve yağ koymadan yaşamalarını sağlar.

Gece yarısı yemeklerden kaçının. Siz uyurken metabolizmanız yavaşlar, bu yüzden son akşam yemeğinizi bir gece çağırmadan en az üç saat önce yemeye çalışın.

İpucu

Nasıl ve hızlı bir kural yoktur. Bu sayı tamamen şu anki boyunuza ve kilonuza bağlı olduğu için pantolon kilonuzu düşürmek için kaybetmeniz gereken bir pound. , , ] ]

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]