| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kilo Sağlıklı Gıdalar Listeleri

Diyet hakkındaen yaygın şikayetlerden biri diyet acı gerekirsürekli açlık. Hüner başarılı bir şekilde kilo kaybetme için kendinizi yoksun hissetmek için izin asla etmektir . Eğer besleyici düşük kalori , tatmin edici ve doldurma gıdalar tüketmek ise, çok daha fazla kilo kaybı hedefe düz yelken olasıdır . Nedeniyle yüksek lif ve su içeriği Sebze

, sebzeler doldurma ve düşük kalori ikisi de. Onlar da besin değeri yüksek demektir . Havuç bir dieter için özellikle yararlıdır. Bunlar düşük kalorili yiyecek ve çünkü onların " crunch " faktörü memnuniyeti sunuyoruz . Onlar da çok doldurma ve nadiren diğer gıdalarda bulunan besin sunuyoruz . Havuç kanser ve kalp hastalığı önlemek ve bağışıklık fonksiyonunu artırmak yardımcı olabilir beta karoten yüksek düzeyde sunuyoruz . Havuç zevkli , henüz kan şekeri veya açlık bir başak neden yeterli değil, olması yeterli doğal şeker var .

Fincan başına At kabaca yedi kalori , ıspanak düşük kalori ve lezzet dolu . Bu dokuz amino asitler ile birlikte , 14 vitamin, mineral ve elektrolit ile sağlıklı bir beslenme yumruk paketleri . Nedeniyle ıspanakyüksek lif içeriği , doldurma ve tatmin edici oluyor . Yeşil yapraklı sebzeler, ıspanak , zaman ham , zengin , doyurucu bir lezzet vardır .
Meyveler

Meyve sebze gibiaynı besin birçok taşıyan fakat birçok türlerinden farklı bir çok daha fazla kalori çıkan yüksek şeker ve karbonhidrat içeriği , . Bu kalori içinde, ancak, mineraller, vitaminler ve enzimlerdir. Muz Tatlıyı ile diyet için iyidir . Muz ve yaşamı desteklemek için gerekli hemen hemen her besin başına sadece 100 kalori , muz "mükemmel bir meyve . " Adı olmuştur Onlar biraz doldurma ve zengin bir tat ve herhangi bir şeker özlem karşılamak için yeterli sağlıklı şeker dolu ediyoruz . Her türlü bazı ilave protein ve sağlıklı yağlar için fıstık ezmesi bir smear ile muzkarbonhidrat içeriği dengelemek .

Kavun yaklaşık yüzde 90 su vardır . Onlar nedeniyle yüksek su ve lif içeriği hızla dolmaya vermezler; onlar da kalori son derece düşük olduğunu ve pek çok mineral ve vitamin taşır . Özellikle kavun potasyum gibi mineraller ve elektrolitler , zengin .
Popcorn

Popcorn bir dieter hayalidir . Düşük kalorili , hava attı patlamış mısır gibi tereyağı , kireç ve kettlecorn gibi tatlar gelir , ve fincan başına sadece 15 ila 30 kalori için zevk olabilir . Dört bardak büyük bir kase doldurmak ve oldukça uzun bir süre için munch yeterlidir . Lif ve protein sağlarken hava attı patlamış mısır , yağ ve kalori oldukça düşüktür .
Extra - Yalın Et

Ekstra - yağsız hindi ve tavuk içeren , sadece 100 ila 110 4 ons , ya da bir deste büyüklüğüne eşittir porsiyon başına kalori . Sığıraynı porsiyon büyüklüğü kadar 210 kadar kalori olabilir . Sadece eti için ekstra yağsız yer hindi takas ve bunu her zaman yapmakşekilde pişirin . Anında kapalı yemek 100 kalori tıraş edeceğiz . Proteinin büyük bir doz sağlarken Ekstra - yağsız et de yağ oranı çok düşüktür .
Şekerleme
her şimdi ve tekrar çikolata biraz keyfini çıkarın .

Her Dieter binges önlemek için arada bir şımartmak gerekiyor . Hiçbir yiyecek olduğunda " kapalı sınırlar , " sen kadar bunu istemek olmaz . 80 çeşitli vardır - 100 kalori dondurma çubukları ve şeker karışımları için . Birkaç günde bir kutu satın almak ve şımartın. Sizin açısından tatlı diş yerine atakları önleyecektir "trenden düşme . "

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]