| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yeşil Biber, Mantar & amp; Kilo kaybı için soğan

Bir kilo kaybı programı yeşil biber , mantar ve soğan yemek zaman yanlış gidemem . Bu üç sebze yeme sen , iyi dengelenmiş , besleyici ve düşük kalorili diyet planı korumaya yardımcı olur . Kilo iken yeşil biber , soğan ve mantar aynı zamanda genel sağlık için diyet lifi , vitamin ve mineraller ile yemek planı sağlar . Genel sağlığa özgü beslenme ipuçları için bir diyet programına başlamadan önce doktorunuza danışın . Dengeli Beslenme

her gün iyi dengelenmiş bir diyetin parçası olan sebze ve meyvelerin bir arada yeme. Böyle yeşil biber , mantar ve soğan gibi sebzeler sindirim sağlıklı ve yardım gözlerini tutmak , kalp hastalığı önlemek kan basıncını düşürmeye yardımcı . ABD Tarım Bakanlığı yaklaşık 4,5 bardak eşittir , günlük meyve ve sebze dokuz porsiyon yeme önerir . Bir günde sebzeönerilen bir diyet alımı ulaşmak için dilimlenmiş yeşil biber , mantar ve soğan 2,5 bardak yiyebilirsiniz . Sağlıklı kilo kaybı için, bitkisel ve hayvansal proteinler , kepekli tahıllar karbonhidrat , zeytinyağı veya kanola yağı , ve günlük egzersiz gibi iyi yağları karışımı ile her gün yemeksebze ve meyve birleştirmek .
kalori ve Fiber

yeşil biber dilimleri bir fincan sadece 18 kalori vardır ve diyet lif 2,5 gram ekler . Soğan bir dilim sadece 6 kalori sahipken dilimlenmiş mantar Bir fincan , lif gramdan 15 kalori daha az vardır . Üç sebze , yeşil biber sizi tam artık sizi tutmaya yardımcı oluren fazla lif sunuyoruz . , Gün boyunca yeşil biber dilimleri Snack açlığı ve yüksek kalorili atıştırmalıklar yemek içingünaha savuşturmak için .
Vitaminler ve Mineraller

Yeşil biber sağlamak yetişkin kadınlar için günlük alımını tavsiye75 miligram 74 miligram C vitamini ile dolu bir gün kaynağı ile . C vitamini ek olarak , yeşil biber göz hastalığı önlemeye yardımcı olur , A vitamini 700 mikrogram önerilen alımı , 340 mikrogram kaynağı. Mantar 223 miligram potasyum bakımından zengindir. Vücudunuzun kalp korumak ve kan yoluyla besinleri taşımak için potasyum kullanır. Soğan bir dilim diyet vitamin ve minerallerin az miktarda sağlar, ancak gıdalardalezzet artırır .
Porsiyon Öneriler

yeşil biber , soğan ve mantartatlar birbirini tamamlayan ve sağlıklı bir garnitür. Bu üç sebze salatası hazırlayın ve bir zeytinyağı ve sirke sosu ile nemlendirin , veya zeytin yağı birlikte kızartın . Yeşil biber , mantar ve soğan için başka bir düşük kalorili yemek tarifisebzeler ile birlikte , yumurta akı ve düşük yağlı peynir ile yapılan bir omlet .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com