|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı
Sağlığı ve Hastalıkları

Bu Sağlıklı Kilo Gıda Tüketimi Geri Kes mı ?

Eğer kilo hazır olduğunuzda , muhtemelen akla gelenilk şey geri yemek yemekmiktarını azaltmak olduğunu . Çoğu durumda , bu bir ses strateji - tüm sonra , kilo kaybıanahtarı yakmak daha az kalori alıyor . Eğer geri kesmek Ancak , daha az sağlıklıolanları yok ederkenbesleyici gıdalar tutuyor emin olun . Ayrıca sırt çok kesmeyin ya da sağlık problemleri riski olabilir . Kulağa kadar basit Kalori

Sağ sayısı , kilo kaybetme tüm sen yakmakkalori karşı tüketmekkalori ilgili. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine göre , kilo vermek bir kalori açığı olmalıdır . Bu sizin vücudunuzun kullandığından daha az kalori tüketen anlamına gelir , bu yüzden yağ depolama hücrelerinden enerjiyi çeker . £ 1 haftada kaybetmek , 500 kalori açığı oluşturmanız gerekir . Siz kalori alımını azaltarak veya programa ekstra aktivite ekleyerek yapabilirsiniz , veya her ikisini birden yapabilirsiniz .
Foods Geri Kes için

gıda geri keserken , bu yüzden ister istemez yapmak değil - diğerleri herhangi bir besin değeri eksik ise bazı gıdalar , vücudunuzun önemli besinleri sunuyoruz . Ortalama diyet yaklaşık 800 kalori katkıda Amerikalıların çoğu için , katı yağlardan ve ilave şekerden kalori özellikle endişe vardır ,Diyet Kuralları Amerikalılar 2010 notlar , . Bunlar diyet kesmek içinilk olmalıdır . Pizza yüksek yağlı tatlılar , peynir , sosis , pastırma veAmerikan diyet katı yağlarınyüksek kaynaklarından bazıları kızarmış patates , eleyin . Şeker ekledi gelince ,büyük kaynaklar yüzden de bu geri kesmek gazlı içecekler, enerji içecekleri , şekerli tatlılar , meyveli içecekler ve şeker vardır . Kılavuzlarına göre , rafine tahıllar bir sorun da vardır , yani beyaz ekmek , pirinç , makarna ve kraker kaçının .
Foods geri Kesme

tutun bazı gıdalar yarardan vücudunuzun fazla zarar yapacak . Kurallar genellikle meyve ve sebze yemeye devam ettiğini , ancak geniş bir renk çeşitli üretmek tüketimini artırmak değil sadece tavsiye . Kurallar da bakımını ya da tam tahıllar , düşük yağlı veya yağsız süt ürünleri ve deniz ürünleri tüketimini artırmak öneririz . Kilo kaybı hedefleri içinuygun kalori aralığında kalan yaparken iyi dengelenmiş , besleyici bir diyet yiyorsanız emin , diyete bir göz atın . Altında - Yeme
Riski

aşırı bunu yapmazsanız , sadece eğer geri gıda kesmek için sağlıklı. Çok az kalori Yeme -sayı değişir , ancak genellikle aşağıda 800 kalori bir doktor tarafından denetlenmektedir sürece bir gün gitmek gerekir - kendi sağlık sorunlarına neden olabilir . Yeme Bozuklukları için İngiltere'nin Ulusal Merkezi göre , az yeme süreçleri ve davranışları düşünme , ruh halinizi etkileyebilir . Ayrıca sağlıksız gıdalar alem için size yol olabilir güçlü istek neden olabilir . Sonunda , zayıf kan dolaşımı , kısırlığa yol açar , yeterli kalori fiziksel olarak etkileyebilir almak için başarısız , uyku kemik yoğunluğu , kuru cilt ve saç , ve problemleri azaldı.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]