| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

HCG Damla Nasıl Kullanılır

HCGfetal plasenta tarafından üretilen hCG açılımı vegonadlar uyarır . 1954 yılında , Dr A.T.W. Simeons başlıklı bir bildiri yayınladı " Pounds ve İnç : . Obezite Yeni Bir Yaklaşım " Bu yazıda o açlığı kontrol ve yağ metabolizmasını artırmak için HCGkullanılmasını önerdi . HCG diyet HCG enjeksiyonu veya damla ya da almak ve ciddi kalori kısıtlı diyet takip etmekkatılımcı gerektirir . Jennifer K. Nelson ,Mayo Clinic ile bir beslenme göre , kilo kaybı HCGetkinliğini kanıtlamak için hiçbir sıkı klinik testler olmuştur . O da tek başına ciddi kalori kısıtlaması kilo kaybına neden olacağını işaret ediyor. HCG kullanma
Talimatları Bir Toplam Diyet Programı
1

bir ciddi kalori - kısıtlı diyete başlamak için yeterince sağlıklı olmasını sağlamak için aile hekimi bakın.
2 Bölüm Düştü

HCG damla alarak başlamak niyetinde doktorunuza söyleyin . Sen doktor HCG damla alarak kontrendikedir herhangi bir hormonal koşullar için kontrol yapmak isteyecektir .
3

şişe üzerinde öngörüldüğü gibiHCG damla alın . Dilinizin altındadamla uygulayın . SenHCG yutmadan öncekan dolaşımına absorbe izin vermek için en az 30 saniye boyunca ağzınızdadamla tutmak gerekir .
4.HCG damla çekerken iki gün boyunca kendinizi tıkınıyordur tarafındandiyet başlayın

, Resmi HCG Diyet Planı web sitesi önerir . Duygu dolu kendinizi tutmak için mümkün olduğunca çok yemek yiyin . Yüksek şeker ve yüksek yağlı gıdalar tüketin .
5

programıngeri kalanı ile üç gününde 500 kalori bir gün diyet uygulayın. Programlar 15 ila 90 gün arasında değişir .
6

programınsonuna kadar üç gün sizin diyet tüm şeker ve nişasta çıkarın .
7.

HCG alarak durdurun seçtiğinizprogramınson gün sonra düşer .
8 1,500 2,000 kalori günde bir diyet dön

. HCG damla kesilmesinden sonra ek üç hafta boyunca şeker veya nişasta tüketmeyin . Üç hafta sonra , yavaş yavaş mantıklı miktarlarda diyet geri nişasta ve şeker ekleyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]