| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Beslenme |

Sağlığı ve Hastalıkları

Wii Fit için bir Ağırlık Sınırı Var mı?

Wii Fit, Wii video oyun konsolu için etkileşimli bir fitness oyunudur. Oyun, kendi evinizin rahatlığında size bir egzersiz vermek için tasarlanmıştır. Oyunun egzersiz programlarını kullanarak, kalori yakabilir ve kilo verme hedefinize doğru çalışabilirsiniz. Ancak, uyulması gereken bazı ağırlık sınırlamaları vardır.

Denge Tahtası Temelleri

Wii Fit, Wii Denge Kartı adı verilen çevresel bir cihaza bağlıdır. Bu cihaz oyun sistemiyle arayüz oluşturmanıza izin verir. Tahtaya basarken ve ayakta dururken egzersizler yapıyorsunuz. Bu, sistemin hareketlerinizi izlemesini sağlar. Wii Denge Kurulu ayrıca bir ölçek içerir; bu, Wii Fit yazılımını kullanarak zamanla ağırlıklarını ölçmeni ve kilo değişikliklerini takip etmeni sağlar.

Max Weight

Çünkü Wii Fit, Wii Balance Board'a bağlıdır, çünkü bu cihaz. Wii Balance Board kullanım kılavuzuna göre, Wii Balance Board maksimum 330 kilo veya 150 kilogram ağırlık sınırına sahip. Kullanım kılavuzu, bu sınırı aşmanız durumunda Wii Balance Board kullanılmasını tavsiye eder. Wii Denge Tahtasına atlamayın, çünkü üzerine uygulanan kuvveti arttırır.

Nesneleri Tartmak

Wii Fit ayrıca evcil hayvanlarınız gibi nesneleri de tartmanıza olanak tanır. Bunu yapmak için önce nesneyi tartın, sonra nesneyi tutarken tekrar tartın. Wii Fit programı daha sonra farkı hesaplar. Wii Fit oyun kılavuzuna göre, bu özellik için daha düşük bir ağırlık sınırı var; kılavuz, objelerin düzgün şekilde kaydedilmesi için en az 7 kilo alması gerektiğini belirtir. Maksimum ağırlık limiti de geçerlidir, yani nesnenin ağırlığı ile birlikte kilonuzun ağırlığı 330 pound'u geçemez.

Diğer Sınırlar

Wii Fit oyun kılavuzu, kullanıcıları kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye eder. Wii Balance board herhangi bir tıbbi durumdan herhangi birine sahipse. Bunlara hamilelik, kalp veya solunum koşulları, yüksek tansiyon, zorlukla yapılan egzersiz veya bir doktorun fiziksel aktivitenizi sınırlamanızı söylediği herhangi bir durum dahildir. Wii Fit oyun kılavuzuna göre, az sayıda kullanıcı video oyunları tarafından üretilen yanıp sönen ışık düzenlerinden dolayı nöbet veya elektrik kesintisi yaşayabilir. Konvülsiyon, oryantasyon bozukluğu, göz seğirmesi, farkındalık kaybı veya istemsiz hareketler yaşarsanız hemen oynamayı bırakın. Buna asla veya herhangi bir egzersiz rejimine doktorunuza danışmadan asla başlamayın.

, , ] ]

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]