|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı
Sağlığı ve Hastalıkları

Şunun için Fat Nasıl Kaybedilir

kaybetmek yağ ve kapalı tutarak olursa olsun dökmeye gerek ağırlıkmiktarının bir kararlılık gerektirir . Eğer aşırı yağ kurtulmak için çalışırken yo - yo diyet olduysanız , bukısır döngüyü durdurmak için zamanı . Bunun yerineson moda diyet alarak , yaşam tarzınızı ayarlayın. Keyifli egzersiz ve yağ kaybetmek ve yoksun duygu olmadan onu uzak tutmak yardımcı olacak gerçekçi yeme alışkanlıkları üzerine atın . Talimatlar 1

yapmaktan zevk hangi kardiyovasküler egzersiz türü öğrenin ve sizin yaşam tarzının bir parçası haline
. 30 dakika egzersiz haftada beş gün en az alın . Bu sıkıcı alabilirsiniz ve egzersiz durdurmak yapabilirsiniz, çünkü egzersiz sadece tek tip yapıyor kaçının. Bir arkadaşı ile grup spor veya egzersiz düşünün .
2

. Yürüyüş, yüzme, koşu veya bisiklet gibi diğer egzersiz ek bir adım sınıf Take it bunu yaparken kalori yakar ve dinlenme metabolizmayı uyarır , çünkü egzersiz rutin kuvvet antrenmanı parçası olun uzun zaman sonra bunu yapıyor yapılır . Eğer halter makineleri ve korkutucu serbest ağırlıklar bulursanız yardım içinspor salonunda bir antrenörü sorun . Bir hafta rutin iki gün uygun biçim öğrenin ve egzersiz gücü eğitimi içerir. Diyetler size geçici bir sonuç verir çünkü
3

Rejim kaçının . En kısa sürede tekrar normal yeme başlangıç ​​olarak ,ağırlık geri geliyor . Gerçekçi koruyabilirsiniz yaşam içine sağlıklı yeme alışkanlıkları entegre edin. Örneğin meyve ve çiğ fındık yerine kurabiye ve cips gibi sağlıklı atıştırmalıklar yiyin . Böyle kepekli makarna , yulaf ve tam tahıllı ekmek gibi kompleks nişasta elyafı alın . Yağsız veya az yağlı süt geçmek ve sebze geniş bir yelpazede tüketmek . Tamamen sağlıksız gıdaların kendinizi mahrum ve aşırıya kaçmadan bunları yemek kaçının; bir çerez yerine 10.
4

öğrenin , sağlıklı beslenme ve pişirme yöntemleri yiyin. Dışarıda yemek yerken ,yansosu ile bir salata siparişi . Sipariş hazırlanan nasıl olduğunu sorun ve herhangi tereyağı , sos veya sos dışarı bırakın isteyin. Sizin restoran yemek yarısı yemek ve restoran bölümleri ekstra büyük olduğunda doggy torbayakalan isteyin . Ne zaman yemek pişirme, fırında , ızgara , haşlama , buhar ya da kızartma yerine gıda kavrulmak .
5

vücudunuzu nemli tutmak için günlük su en az 64 gram içki . Eğer susuz iseniz enerji eksikliği ve hızlı yoruluyor. Su aynı zamanda sindirim sağlığını korumak yardımcı olur .
6

uyku yoksunluğu önlemek için günlük uyku sekiz saat alın . WebMD göre , uyku eksikliği sizin hormonları etkiler; leptin , iştah tetikler kadar giderhormon , ve ghrelin , size dolu beyne giden sinyallerhormonu , aşağı gider .
7

günlük dergide yeni yaşam tarzı takip edin . Tutanak hangi gıdalar ve içecekler ve onları nasıl kadar tüketmek . Bir günlük bazda olsunegzersiz yapın. Eğer davranış için kendinizi sorumlu tutun böylece bir dergi alışkanlıklarınızı farkında yapar .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]