| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

TrimSpa Ürünler

TrimSpa ürünler Goen Technologies tarafından pazarlanan zayıflama ve iştah kontrolü takviyeleri . Bu ürünlerin üzerindeetiket iddiaGıda ve İlaç İdaresi ( FDA) tarafından değerlendirilmemiştir . TrimSpa X32 Orijinal Formula ilanlar sağlıklı bir kiloyu korumak için onun çabaları hakkında açık sözlü olan merhum model ve aktris Anna Nicole Smith , özellikli . 2004 yılında ,FDA TrimSpa X32 Orijinal Formül içeren efedra içeren takviyelerisatışı yasaklandı . Bunun bir sonucu olarak , efedra içermeyen TrimSpa ürünlerin piyasaya çıktı . Resmi TrimSpa et şimdi tek ürün , Gelişmiş TrimSpa X32 Rapid Release , şu andaTrimSpa markası adı altında üretilen ve satılan tüketicileri bilgilendirir . Herhangi bir diğer TrimSpa ürünler online sahte veya durdurulan ya vardır . Gelişmiş TrimSpa X32 Rapid Release

TrimSpa yapımcıları göre , Gelişmiş TrimSpa X32 Rapid Release 3.6 kat daha hızlıorijinal formülü daha emer . Önemli maddeler glucomannan bildirildi memnun hissediyorum yardımcı açlığı bastırır suda çözünür diyet lifi bulunmaktadır . Örneğin krom ve Hoodia gordonii gibi diğer katkı maddeleri , istek azaltmak ve iştahı azaltabilir. Gelişmiş TrimSpa X32 Rapid Release diyet ve egzersiz ile birlikte kullanılması amaçlanan etkili bir kilo kaybı ek olarak pazarlanmaktadır .
TrimSpa X32 EF

TrimSpa X32 EF sonra tanıtıldı
2004 " EF " in ephedra içeren takviyeleriFDA yasağı efedra - ücretsiz duruyor . Aksi takdirdeorijinal ürüne benzer , TrimSpa X32 EF , yağ metabolize yağsız kas kütlesini artırmak ve iştah azalmasına yardımcı olarak ilan edildi . Bu ürün artık
TrimSpa Ultra

TrimSpa Ultra mücadele açlık yardımcı bir ürün olarak özellikle kadınlar için için tasarlanmış , yakmak yağ . Durdurulan ve kan stabilize edilir şeker seviyeleri. Bu formül , yeşil çay ve bildirildiğine zararlı uyarıcılar olmadan kilo kaybı teşvik eden bir konsantre greyfurt özü , içeriyordu. Bu ürün artık imal edilmektedir .
TrimSpa X32 Orijinal Formül

" vücut şekillendirme formülü " olarak reklamıorijinal TrimSpa ürün , ilkpiyasaya çıktı 2000 bir kilo kaybı ek olarak Onun etkinliği büyük ölçüdeephedra içeren Çin ot Ma Huang dahil "yüksek etkili termojenik maddeler " , bir arada sevildi. Onun popülaritesi ve başarılı bir reklam kampanyasına rağmen , TrimSpa X32 Orijinal Formül efedra içeren takviyeleriFDA yasağının bir sonucu olarak 2004 yılında kesildi .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com