|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı
Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk Sahibi zaman Hızlı Nasıl

Oruç dini bayramlarda , resmi protestolar , hatta kilo kaybı dahil olmak üzere birçok nedenden dolayı yapılan bir faaliyettir . Çoğu insan günde en az iki kez yemekihtiyacı hissediyorum olarak Oruç , oldukça zor olabilir . Onlar açlık olmayacak ve büyük olasılıkla sağ önünüzde yemek yeme olacak gibievin etrafında çocukları ile açlık daha da zor olabilir . Sabit Pens
Kağıt
Göster MoreInstructions
notları
çocuklar etrafında başarılı hızlıca günaha önlemek ve sahip olmak için , size İhtiyacınız olacak beforehand.Things hazırlamak gerekebilir>
1

hızlı başlamadan önce çocuklara konuşun . Hızlı ve ne oruç sizin için ne anlama geldiğini açıklayınız . Onlara senin hızlı önemini anlatmaya çalışacağım ve onları hızlı saygı gerekir neden .
2

onlar başarıyla tamamlayarak hızlı yardımcı olabilir hangi üç yolu yazmak için çocuk isteyin . Bazı iyi fikirler onları gün oynamak için dışarı gidiyor , hatta perhizden sırasındaevin etrafındabazı işleri yaparken , önünüzde yemek değil olabilir vermek . Buzdolabı ya da her yatak odası kapı gibi , görünür bir yere bu listeleri koyun , böylece oruç zaman çocuklar onları hatırlattı edilecektir .
3

çocuklar için öğle ve akşam yemeği hazırlayın gece senin hızlı başlamadan önce . Öğle yemeği için sağlıklı ve hızlı yemek Bazı iyi örnekler hindi ve domatesli sandviç , omlet , ya da domates soslu yemeğin bile bir ışık makarna olabilir . Akşam yemeği için , bir kavrulmuş tavuk satın almak ya da domuz eti Tavada gibi ,buzdolabında iyi tutan basit bir yemek yapmak . Için her yemeğin mikrodalga ne kadar yapışkan notlar yazın , böylece aç alınca çocuklar kendileri pişirir. Bunu tamamlamak yardımcı olabilir perhizden sırasında herkes için pişirmek zorunda değil .
4

büyük bir aile bir yemek , fast gece önce yiyin . Hızlı size önce bol su içmek emin olun , böylece çok susuz alamadım . Bir aile yemeği olması sizin yaklaşan hızlı hakkında çocuklara son bir kez konuşmak ve onlar bunu tamamlamak nasıl yardımcı olabileceğini hatırlatmak için izin verecektir .
5

dışında veya diğer oynamak için çocuklarınızı teşvik edin sizin perhizden sırasında çocuklar . Evden dışarı onları almaya çalışın , böylece onlar için çok fazla enerji bakmakta harcamak yok . Çocuklarınızın oynarken harcamakdaha fazla enerji ,daha az olasılıkla onların ihtiyaçları ile sizi mahçup olmak ya da daha sonra istediği olacak .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]