|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı
Sağlığı ve Hastalıkları

Fat &Burn nasıl Birçok yağ yakmak ve altı paketi ABS almak istiyorum, amamükemmel bir vücut almak kolay değil

Six Pack Abs alın . Eğer diyet ve egzersiz dikkat ödemeden karın yağ kaybetmek hiçbir yolu yoktur . Eğertaahhüt yapmak yaşam tarzı birkaç değişiklik yapmak ve sürekli size arzusonuçları alıncaya kadar rutin oynamak için hazır iseniz Ancak, sonunda istediğinizaltı paketi almak olacak. Talimatlar 1 ağırlık çalışması ile kas kütlesini artırmak


. Vardaha fazla kas ,daha fazla kalori yakarsınız , bu nedenle ağırlık eğitim unutma . Bütünkaslar çalışır bir plan tasarlayın .
2

yüksek yoğunluklu ara egzersiz deneyin . Yüksek yoğunluklu interval antrenmanı, ya HIIT bir yöntem olan yavaş iyileşme dönemleri ile çok yoğun fiziksel aktivite Eğer alternatif dönemleri . Örneğin, daha sonra bir dakika için koşu , 30 saniye boyunca sürat isterdim . Sadece yaklaşık 20 dakika , haftada üç kez için HIIT yapmak gerekir . Uzmanlar egzersiz bu türegzersiz bittikten sonra bile daha fazla kalori yakmak için devam inanıyoruz .
3

diyet izleyin . Altı paketi ABS almak istiyorsanız eğer egzersiz yapıyorsanız olsa , sen ne yemek izlemek gerekir . Tüm önemsiz gıdalar ve rafine karbonhidrat kaçının . Meyve ve sebzeler , yağsız et ve kepekli tahıllar sopa .
4

küçük öğünler yiyin . Bunun yerine sadece iki ya da üç büyük olanlargün boyunca küçük öğünler yemek için planlamalısınız . Bu metabolizma çalışma tutar ve açlık nedeniyle aşırı yemek engeller .
5

her gün ab kas çalışın . Altı paketi almak için, karın kasları çalışmak gerekiyor . , Üst ve alt eğik ab kas odaklanmak egzersizleri yapmak emin olun . Ancak, her gün ab egzersizleri yapmanız gerekir - her gün yeterli sonuçları görmeye durdurmak
6 egzersiz değiştirin

. . Eğer işler iyi gidiyor edildiğini bulmak ve aniden bir plato isabet varsa , şeyleri değiştirmek . Vücudunuz onları daha az etkili kılan , yapılacakegzersizler için kullanılan alır . Egzersiz rutin değiştirerek, daha çok çalışmak vücudunuzun meydan okuyor.
7.

kaslarınızı dinlenmek için izin verin . Daha fazla kas tonu yağ yakma ve bir altı paketi almak için anahtar olsa , kaslarınızı kendilerini onarmak için zaman gerekir . Ağırlık Eğitimi iyi sonuçlar için sadece iki ya da üç kez bir hafta yapın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]