| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Doğal olarak kilo azaltılması uygun bir diyet ve egzersiz düzenli bir doz almak için bir taahhüt alacak

Nasıl Doğal 20 kilo için . Kısıtlayıcı bir diyet giderek kısa bir süre içinde ağırlığı büyük miktarda kaybetmek için çalışıyor kaçınılmalıdır . Anne Collins web sitesine göre , diyetler sonunda metabolizmanızı yavaşlatabilir vevücut açlık korkusuyla kilo reddetmesi nedeniyle kilo almaya yol açar. Kilo azaltmak veağırlık uzak tutmak için yapabileceğiniz birkaç yaşam tarzı ayarlamalar vardır. Talimatlar
1

şu anda mevcut kiloyu korumak için ne daha az kalori tüketin
. TıpUlusal Kütüphanesi 1 ila 2 lbs bir kilo kaybı için 500 ila 1000 kalori günlük kalori alımını azaltmak gerektiğini belirtiyor . haftada .
2

her üç saatte bir yiyerekgün içinde 5-6 , küçük , besleyici yemekler Split kadar . Sürekli olarak vücut Besleme metabolizma kadar yangın ve koyunda istek devam edecektir . Basit karbonhidratlar , şeker ve doymuş yağ kaçının. Bu kahverengi pirinç , kepekli makarna , zeytinyağı , hindi, balık , sebze ve meyve , su ve ana içecek yapmak gibi gıdalar yiyin .
3

yavaş yiyecek tüketin çünkü Eğer tam sinyalleri göndermek için beyniniz için 20 dakika kadar sürer . Küçük ısırıklar alın ve iyice çiğneyin .
4.

haftanın üç beş gün içine kardiyovasküler ve gücü hem eğitim egzersiz birleştirin . Böyle koşu , yüzme ve bisiklet gibi kardiyovasküler egzersiz , kalori ve yağ yakmak ve metabolizma başlamak atlamak olacaktır . Bir ağırlık eğitim tüm üzerinde rutin uzun çalışmadan sonra kadarmetabolizmayı harekete geçirir , kas dokusu artacaktır . Fitness düzeyine göre size egzersiz günbir miktar oluşturmak , ancak egzersiz programı arasında vücudunuzun dinlenme bir gün vermek .
5

gecelik uyku yedi ile dokuz saat alın . Uyku kendinizi mahrum etmeyin . Eğer metabolizma ve iştah yönetmek uyurken üretilen hormonlar nedeniyleŞekil Fit web sitesine göre , yetersiz uyku kilo almaya yol açabilir . Uyku eksikliği istek ve aşırı yemek yeme ile sonuçlanan bu süreci bozar.
6.

" Redbook " dergisinin internet sitesinde göre, metabolizmayı hızlandırır , çünkü günlük yeşil çay içilmelidir.
7 <özelliklemide bölgesinde yağ artışı ile ilişkilistres hormonu kortizolsalınımına yol açar , çünkü p > stres ve anksiyete sizedaha iyi olsun izin vermeyin . , Meditasyon derin nefes ve stres seviyelerini azaltmak için görevleri delege çalışın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]