|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı
Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Kadınlar için bir yağ Kılıfı Kurtulma

karın yağ ya da yağ kese kurtulmak kadınlar için zor olabilir . Nokta - azaltılmasının mümkün olmadığı ve bir genel vücut yağ azaltma programı geçmesi gerekir . Altı paketi ABS isteyen kadınların yüzde 20'nin altında kendi vücut yağ yüzdesi düşürmek zorunda . Vücut yağ düşürücü egzersiz ve sıkı bir diyet kombinasyonu ile geliyor . Talimatlar 1 aerobik egzersiz yoluyla günde 1000 500 arasında kalori kaybetmek Amaç


Egzersiz
. Tempolu yürüyüş ile başlayın ve koşu , bisiklet ya da kürek için yol kadar çalışacak . Egzersizdaha yoğun ,daha fazla kalori yakmak. Haftada 3500 kalori yakma vücut yağ 1 £ yananeşdeğerdir .
2

egzersiz içine ağırlık egzersizleri birleştirin . Kas daha fazla metabolik olarak aktif yağ daha , yani inşadaha fazla kas ,daha fazla kalori sen dinlenirken bile ,gün boyunca yanacak .
3

kaçmadan karın egzersizleri yapın . Amerikan Egzersiz Konseyi kaslarınızı kurtarmak ve büyümek için izin ab egzersiz arasında 48 saat bırakarak önerir. Olursa olsun ab gerçekleştirmek egzersizleri kaç , size vücut yağ azaltmak kadar ab kaslarınızı görmek mümkün olmayacaktır farkında olun .
4

gün boyunca fiziksel aktivite ekleyin . Yürüyüş yerine zaman yapabilirsiniz sürüş ve oldukçaasansörden dahamerdivenleri alarak egzersiz arasında 5


. Zamanla istirahat yağ kaybı önemli miktarda ekleyin ve uyku en az yedi saat her gece alabilirsiniz. Uyku eksikliği kilo artışı ile ilişkilidir .
6

günde 500 kalori yiyorsanız kalorimiktarını azaltın . Bu gidişle , haftada vücut yağ 1 £ kaybedersiniz . Eğer egzersiz ile 500 kalori yakma ek olarak bu yaparsanız 2 £ kaybetmek mümkün olacaktır . haftada yağ .
7

kahvaltı her sabah başlayın . Mayo Clinic Beslenme kahvaltı yemem insanlargün boyunca yemek eğilimindedir unutmayın . Onlar da kahvaltı atlama obezite riskini artırır .
8.

" boş kalori " veya herhangi bir besin değeri sunmuyoruz yiyecekleri azaltın devlet. Bu şekerli tatlılar ve yüksek yağlı abur cubur içerir . Meyve , sebze ve diğer besleyici atıştırmalıklar ile bu gıdalar değiştirin .
9

gazlı içecekler , şekerli kahve ve alkollü içecekler dahil kalorisi yüksek içecekler kaçının . Çırpılmış ile özel bir kahve fincan 710 kalori gibi yüksek olabilir . Günde bu kahveler biri içme sadece beş gün içinde yağ kilo yol açacaktır .
10 Bir yiyecek günlüğü tutun

. Yedikleri her şeyi izlemek insanlar olmayanlar daha fazla kilo . Cornell Üniversitesi'ndeki araştırmacılar , aynı zamanda insanların ne yemek size günlük kalori hedefleri içinde kalmanıza yardımcı olacak yüzde 38 Yazma aşağı tarafından yediklerikalori hafife bulundu .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]