|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı
Sağlığı ve Hastalıkları

: " Kayıp Özgürlük KiloYedi KeysUltimate Ağırlık Çözüm . " 2003 yılında , televizyon talk show host Dr Phil McGraw yayınlandı

Nasıl Dr Phil Ultimate Kilo Kaybı Challenge başarılı olmak Dr Phil2003-2004 sezonu için yaptığı gösteri bir Ultimate Kilo Kaybı Mücadelesi tutarak onun kitabını terfi . İzleyiciler Dr Phil beslenme ilkelerini uyum , çoğunlukla obez , katılımcıları izledi ve daha sonra kilo kaybı yolculuk gözlendi . "Ultimate Kilo Çözüm " No 1 New York Times best-seller oldu . Sıkıca gıda etrafında onların sağlıksız desenleri ile uzlaşmak ve kilo kaybı hakkında gerçek olsun okuyucuları teşvik çünkü Dr Phil yaklaşımı değerlidir . Siz "Ultimate Kilo Çözüm " kitap
Dr Phil Planı'nın ardından
Daha Talimatını Göster

ihtiyacınız olacak şeyler başlarken
1 Dr Phil gerçekçi beklentilere sahip insanları teşvik
bir kilo kaybı planı .

gerçekçi danışmanlık Tablo 1 ile tartmak gerektiğini belirleyin, Dr Phil Vücut Ağırlığı Standartları , sayfa 28. . küçük , orta veya büyük kemikli olup olmadığını anlamaya ve sonra yüksekliğine karşılık kiloaralığını bulun ve toplumsal cinsiyet , ve en iyi vücut ölçülerine uyansayı almak .
2

hedef belirleyin . Bir hedef kiloya ulaşmak kilo X miktarda kaybetmek için bir plan yapın . "Ben 125 £ benim hedef kilo ulaşmak için 50 kilo niyetinde . " Gibi bir şey söyleyerek Dr Phil önerir Böyle hayatındastres , egzersiz olacak ya da nasıl yönetecek ne sıklıkta olarak yönetilebilir adımlara içine hedefe yıkmak . 38. sayfadakibelirlenen uzaydaadımları kaydedin .
3

Hazırlık Profili doldurun ve puanınızı belirler . Hazırlık Profildiyet direncini belirler ve kalıcı kilo kaybı içinyedi tuşları aşağıdaki başlamak için hazır olup olmadığını . Eski düşünce kalıpları ve davranış değiştirmede doğru size kılavuzluk
4

her anahtarı izleyin. Bir negatif kendi kendine konuşma mücadele etmek ve bu şekilde , olumlu kendi kendine konuşma ile kendini yenilgiye uğratan düşünceleri değiştirmek için size kılavuzluk Adım " kilo benim denetimi içinde olduğunu. " Sayfa 83duygusal denetim yapmak gibi kilo etrafında acı duygularını iyileşmesüreci başlar. Çoğu yemek (birçok kişi için , aile toplantılarında bulunuyor ) ve ne şekerli ne zaman
5 anlamaya

, yağ , sen tıkınırcasına tuzlu gıdalar. Ortamdan bu gıdalar ortadan kaldırmak . Eğer uyuşmuş yiyecek kullanmış nahoş duygular ile başa çıkmak için yeni yollar öğrenin . Stresten kurtulmak için gevşeme faaliyetlerini ve eğlenceli hobiler sürebilir .
Diyet ve Egzersiz
6 Doughnuts
ve hamur işleri Dr Phil diyet planı teşvik edilmez .

sayfa 158.beslenme değerlendirme doldurun .sonuçları okuyun ve diyet Dr Phil önerileri içermektedir. Optimum ağırlık kontrolü için , hazırlamak ve çorba , taze meyve ve sebzeler , fasulye ve baklagiller , et , kümes hayvanları , balık , tam tahıllar ve sağlıklı tahıl gibi " yüksek tepki maliyetli " gıdalar yiyin. Fransız kızartması , börekler ve meyve şekerli içecekler gibi şeker ve yağ içeriği yüksek olan nişastalı yiyeceklerden kaçının.
7.

proteinin üç porsiyon , düşük yağlı süt ürünleri , iki porsiyon ve iki -üç porsiyon yiyin günde sağlıklı karbonhidrat . Günde yağ bir porsiyon (zeytinyağı , kanola , keten tohumu yağı ) yiyin. Günde 10 bardak su için 8 içilmelidir.
8.

( örneğin tenis ya da yürüyüş ya da yoga gibi ) size hitap eden bir egzersiz aktivite seçin ve üç ile başlayan , emin hayata egzersiz programı yapmak haftada seans ve haftada altı seans kadar çalışıyoruz . Sayfa 224 , Tablo 8 , Yeni Başlayanlar İçinÖrnek Egzersiz Programı izleyin.
9.

Surround kendinizi ne yapıyorsun destekleyici insanlar (aile , arkadaşlar, iş arkadaşları ) ile . Saboteurs kaçının .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]