|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı
Sağlığı ve Hastalıkları

Alt Karın Yağ kurtulun için nasıl

Ayrıca nokta azaltma olarak bilinen yağ , azaltmak içinvücudun Eğitim bir kısmı mümkün değildir . MotleyHealth web sitesine göre , bir alanda yağ azaltaraktüm vücut üzerinde yağ azaltılması ile mümkündür . Ne olursa olsun yapmak kaç egzersizi ve mekik , uygun bir diyet ve kardiyovasküler egzersiz ve direnç eğitimi olmadan,alt karın bölgesinde yağ azaltmak değildir . Talimatlar 1 meditasyon ve alkol ve tütün kaçınarak düşük kortizol seviyeleri tutun


. " Önleme " dergisinin internet sitesine göre ,stres hormonu kortizol düzeylerinin artmasıortasında çevresinde aşırı yağ neden .
2

altı küçük öğün yerine üç büyük olanları yiyin. Istek içine vererek sizi engelleyen , hangi metabolizma gidiyor tutmak için her üç saatte bir yiyin ve sürekli beslenme almak için . Protein kalori alımının yüzde 25 olsun , karbonhidrat yağ ve yüzde 45 den yüzde 30 .
3

bir protein günlük sallamak içiniz. Protein yardımamino asitler yağ yakmak ve kas inşa .
4.

haftanın üç gün günlük direnç ve bileşik eğitimi 45 dakika kadar birleştirin . Ton ve metabolizmayı hızlandırmak vealt karın bölgesinde de dahil olmak üzere , tümvücutta yağ yakmak için kas inşa . Vücudun farklı bölümlerini her zaman egzersiz hedefleme , ağırlıkları kaldırın. Pazartesi , mide ve sırt çarşamba ve bacaklar ve cuma kalça üzerine kolları ve omuzları eğitin. Aynı anda birden kasları hedef
5

kardiyovasküler egzersiz üç gün ekle lunges , ağız kavgası , ölü asansörler ve şınav , : . Bileşik egzersizleri içerir . Günde 45 dakika bunu oluşturmak . ,Merdiven tırmanıcı ya da kalori ve yağ yakmak ve metabolizmayı artırmak için eliptik makinede bir bisiklet ya da egzersiz binmek , yürümek , yüzmek, koşmak .
6 normal karın egzersizleri yaparakalt karın odaklanın

böylece yağı azaltılmış bir kez tonda mide gösterecektir . Egzersizi ters etmeyin . Dizlerinizi bükün ve ayaklarıyere düz ilezemin üzerinde sırt üstü yatın . Yere düzvücut yanında ellerinizi yerleştirin. Yerden alt pelvis kaldırın vealt karın kullanarak , göğsünüze dizlerinizi getirmek . Eforla nefes ve
7

bu alt karın köpek çalışmak içinmide vakum mı geri başlangıç ​​pozisyonuna dönün . Karnında emmek ve normal solunum sırasındagerginlik tutun . Eğer zamanlamide sözleşme süreyi artırın. Kimse bunu yapıyorsun göreceksiniz çünkü istediğiniz yerde ve her zaman bu egzersizi yapın .
8.

bacak yapınalt karın sesi yükseltir . Senin yanında ellerinizlekatta Sırtüstü yatın . Eğerzemin onları yükseltmek gibitavanaayak işaret , düzbacaklar tutun. Mide taahhüt ederken yavaş yavaş tekrar aşağıkataayaklarını indiriniz . Omurgadagöbek getirmek için sanki mide emmek . Fitness seviyesi.
9.

Uyku gece başına en az sekiz saat izin verdiğiegzersizi birçok kez tekrarlayın . Siz uyurken vücudunuzunertesi gün için taze enerji sağlayan , yeniler ve kendini geri yükler .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]