|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers
Sağlığı ve Hastalıkları

Ağırlık Watchers Flex Planı izleyin Nasıl

takibenWeight Watchers Flex Planı kilo kaybı için nispeten basit ve etkisi bir yöntem olabilir . Plan doğru beslenme , çeşitli planlama ve kilo kaybı ya da bakım teşvik egzersiz için yönergeler sunar. Flex Planı size sürece size kişiselleştirilmiş günlük noktaları hedef dahilinde kalmak gibi istediğiniz herhangi bir yemek yiyebilirsiniz. Talimatlar 1 puanlarınızı hesaplayın


. Önce bir Weight Watchers toplantıda tartılır almak gerekirFlex planı için günlük toplam puanınızı hesaplamak için. Eğer gerekli günlük puan hesaplamak yardımcı olacak rehber " Başlarken"Weight Watchers bir sınav vardır . Sadecesınavdasoruları cevaplamak veFlex Planı üzerinde günlük gelin alımını belirlemek içintoplamları birbirine ekleyin. Eğer çok aktif bir kariyer varsa size daha fazla puan alacaksınız , ve nokta düzeylerini yükseltmek ve ya düşürecektirquiz diğer faktörler de vardır . Eğer emziren bir anne iseniz bebeğinizin ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için günde fazladan 10 puan eklemek için emin olun .
2

uygun porsiyon yiyin. Porsiyon kontrolü günlük beslenme alışkanlıkları çok önemli bir faktördür . Tedbir veya size saymapuan almalısınız daha fazla veya daha az almazsınız garanti için yiyecek tartın. Eğer ölçme araçları erişiminiz yoksa zaman bölümlerini belirlemek için yardımcı olacaktır" Başlarken " kılavuzunda ipuçları da vardır . Porsiyon boyutları periyodik tekrar kontrol edin . Bunlar zaman geçtikçe büyümeye eğilimi var .
3

günlük gıdalar çeşitli yiyin . Bunu yapmak sağlık ve korumak için yardımcı olacaktır . Meyve ve sebzeler yemekodak noktası olmalıdır . Yemeklerinizde her gün en az 5 porsiyon meyve ve sebze ya da içerir . Kepekli tahıllar vitamin, mineral , lif ve diğer koruyucu maddeler bakımından zengindir . Tam tahıllı zengin yiyecekleri belirlemek yakındanetiketleri kontrol ettiğinizden emin olun . Tam tahıl açısından zengin bir diyet sonrasında kalp hastalıkları riskini azaltabilir , ve muhtemelen protein bazı cancers.Include bir ya da iki porsiyon enerji seviyelerini tutmak için . Etin yağsız size kullandığınıznoktaları için daha fazla değer verecektir .
4

düşük yağlı süt ve su içiniz . Düşük yağlı süt ürünleri protein, çinko , riboflavin , D vitamini ve kalsiyum da sağlarlar. Her gün süt ve süt ürünleri 2 porsiyon içerir . Eğer bir genç ya da 50 kalsiyum için artan ihtiyacını 3'den için süt porsiyon artırmak iseniz . Bir gün su en az altı bardak su içiniz. Su aynı zamanda vücudunuzun hemen hemen her kimyasal reaksiyon için gerekli , ve sulu ve iyi duygu kalmanıza yardımcı olur .
5.

egzersiz emin olun . Aktif olmak kilo kaybı , gelişmiş ruh hali , artan benlik saygısı , gelişmekte olan ya da kalp hastalığı , kan basıncı kontrolü , sağlıklı kemikler , kaslar ve eklemler ölme riski düşük , ve kanser ve tip 2 diyabet için daha düşük bir risk de dahil olmak üzere birçok sağlık faydaları vardır . Ağırlık Watchers esenlik ve istikrarlı kilo kaybı için 30 dakika boyunca aktivitesi bazı şeklinde en az haftada 3 kez katılmayı önerir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]