| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers |

Sağlığı ve Hastalıkları

Düzgün bir Weight Watchers Puan Hesaplama Nasıl Kullanılır

A ağırlık gözlemcileri puan hesaplama kendi sistemi ile kullanmak için bir ağırlık gözlemcileri dizi içine bu numaralar dönüştürmek için gıdabesin gerçekleri eklemek için kullanabileceğiniz harika bir araçtır . Diyet önemli hatalardan kaçınmak için olsa bir ağırlık gözlemcileri puan hesaplama doğru kullanılması gerekir . Buradadoğru bir şekilde bir ağırlık gözlemcileri puan hesap makinesi kullanabilirsiniz nasıl. Sen Beslenme Bilgi Daha Talimatını Göster
Weight Watchers Puan Hesaplama
ihtiyacınız olacak şeyler öncelikle bir ağırlık gözlemcileri puan hesap olması gerekir başlamak için 1


. Eğer windows ile birlikte gelenhesap benzer bilgisayarınız için bir dijital tek indirebilirsiniz sayıda web sitesi bulunmaktadır . Ayrıca oldukça ucuz bir fiyat için online birçok yerde taşınabilir bir tane satın alabilirsiniz .
2.

hesap kilo gözlemcileri puan aldıktan sonra size gerekengıdabesin etiket bakmak istiyorum ağırlık gözlemcileri puan dönüştürmek . Eğer aramak istediğinizilk beslenme gerçektir toplam kalori . " Kalori " içine numarasını ve giriş götürün Lütfen hesap bölüm .
3

İkinci olarak,toplam yağ gram için bakmak gerekir . Eğertoplam yağ numarasını ve sadecedoymuş yağ sayısını almak emin olun . " Yağ " daki hesap içine bu değeri ve giriş götürün bölüm .
4

Son olarak , sizin beslenme etiketindediyet lifi bulmalıyız . Bunu gördüğünüzde," diyet lifi " içine numarasını yazın bölümü. Eğergirmek veya hesaplamak düğmesine bunu yaptık ve ağırlık gözlemcileri puan hesaplama bir ağırlık gözlemcileri " noktası değerini " gösterecektir sonra yemek için . Bu kadar kolay !

Ki

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com