| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Neden Tabipler B12 Shots vermek istemiyor musunuz

? Vitamin B - 12 pernisiyöz anemi , demans ve yorgunluk gibi birçok hastalık , hafifletilmesi veya kür ile Bazı insanlar kredi enjeksiyonları . Ancak, bazı doktorlarçekim yönetmek için tereddütlü.

Yayınlanan bir makaleye göre, Yaşlı hastalar " İnsan Olaylar , " doktorlar yaşlı hastalarda B - 12 enjeksiyon vererek ümidi . B-12 hidrolik olarak arzu edilen etkiyi sahip olması ve bir protein midede mevcut olmalıdır için . 65 yaş üstü hastalarda , bu seviyeleri doğal olarakB - 12 düzgün absorbe olmayacakolasılığı lider , azaltmak .
Anjiyoplasti

Doktorlar hastalarda temkinli vardır vitaminlerin , belirli kombinasyonları restenoz neden , ya dadamarların tekrar daralma olabilir, çünkü bir anjiyoplasti vardı .
Polisitemi Vera

zaman vitamin B - 12 çekim vardır polisitemi vera olan hastalarda ( kan bozukluğu) verilen , ölümcül hipokalemi ve gut neden olabilir .
anemi

bir hasta vererek , megaloblastik anemi duyarlı ise B - 12 atışhastanın düşük folat seviyesine sahip olup olmadığı gizleyebilirsiniz .
Leber'in hastalığı

Leber'in hastalığı kalıtsal bir optik sinir bozukluğudur . B - 12 Leber olan hastalarda optik atrofiye neden olabilir . B -12 enjeksiyonlarıyan etkileri bazı tıp doktorları için endişe neden olabilir
Yan Etkileri

. Bu kaşıntı, geçici kızarıklık, ürtiker ve ishal içerebilir . Potansiyel yan etkileri önceden var olan cilt rahatsızlıkları olan hastalara özellikle ilgili olacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]