| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kilo önemli miktarda kaybetmek daha yüksek enerji, gelişmiş sağlık ve küçük bir giyim boyutu neden olabilir

Nasıl Kilo zaman çene altı kurtulmak için . Ancak, kilo önemli miktarda kaybetme tek dezavantajı üzerinde kalan cildin sarkmasınıfazla olduğunu. Görünmesini gevşek cilt için ortak bir alan , bir sarkma jowl sonuçlanırboyun ve çene , üzerinde. Ne yazık ki , sarkma cilt ile ilgili sorunlar güçlendirme egzersizleri yoluyla çözülemez , ve birçok kişi için, cerrahi rekonstrüksiyonboyun ve gıdık alan üzerinde fazla deri azaltmak içinen etkili yoldur. Talimatlar Yüz gerdirme
1

geleneksel yüz germe için iyi bir aday olup olmadığını belirlemek için bir plastik cerrah ile bir istişare planlayın . O , uygun bir kesi noktasını belirlemek içinsizin gerdan üzerinde deri , kemik yapısı , kırışıklık ve saç çizgisidurumunu inceleyeceğiz . Sizin içindoğru olanı bulmak için birkaç farklı plastik cerrahlar ile danışın Seek .
2.

çene cerrahisi bakmak istiyorum hakkında beklentilerinizi ifade edin. Işlemini gerçekleştirirken buplastik cerrah eylemen iyi ders belirlemek yardımcı olacaktır .
3

şu anda alıyor tüm ilaçlar ve besin takviyeleri hakkında seçtiğiniz cerrah söyle . Çoğu cerrahişlem öncesi takip ameliyat öncesi bir dizi talimat olacak .
4

önceden cerrah ile bir "kahverengi çanta " randevu planlayın . Kahverengi bir çanta randevuda, size ameliyat öncesi o herhangi bir sorunları tespit böylececerrah için mevcut ilaçlar ve reçetesiz ilaçlar getirmek gerekir .
5

işlemden önce sigarayı bırakın şu anda duman eğer . Sigarayüzüne kan akımınınmiktarını azaltır Çünküişlem öncesi veya sonrasında sigara içmeye devam ederseniz, kesi noktalarda " ten ölüm " ( nekroz ) riski olabilir .
6

kendinize zaman tanıyın iyileşmek ve cerrahi yorucu faaliyetlerin önlenmesi ve en az üç hafta boyunca büyük sosyal etkinliklere katılmak için bekleyen dahil olmak üzere , tamamlandıktan sonra dinlenmek için .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com