| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Eğer sürekli eskileri uymayan veya midsection aşırı yağ bakıyordu çünkü korkulan yeni bir pantolon satın almak varsa , bugut kaybetmek ve yine büyük hissetmek için zaman olabilir

Nasıl Gut Lose ve kas inşa etmek . Gut kaybetmek için, toplam vücut yağ yüzdesi düşük olmalıdır . Mayo Clinic Web sitesine göre , yağsız kas kütlesini artırarak istenmeyen kilo döken yardımcı olmak ve vücudunuzun görünümünü sesi yapabilirsiniz . Vücut geliştirme ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları bir kombinasyonu ile , sadece farklı bir nedenden dolayı , yeni bir pantolon satın alma için yolda olabilir . Talimatlar 1 karşıt kasları eğitmek için etkili bir egzersiz rejimi geliştirin


. Aynı gün farklı kas gruplarını tonlama vücudunuzun bir bölgesini Overworking kaçının. Kas hücreleri kurtarmak için izin vermek arasında bir gün çıkarmak . Takip için iyi bir zamanlama örneği :

Pazartesi : Geri ve göğüs kasları

Salı
: Karın

Çarşamba : Day Off

Perşembe: Bacaklar
Cuma

: biceps , omuz , triseps
2

Egzersiz karın kasları 30 dakika boyunca haftada üç kez midsection kayma vebölgeye kas sesi eklemek için . Aşağıdakilerden 20 tekrardan dört set yapın : bacak yükseltir , eğik egzersizi egzersizi , ters ve mekik . Sonra , bir push-up pozisyonda vücut ağırlığını desteklemek ve 45 saniye boyunca basılı tutun dirseklerinizi kullanabilirsiniz . Arasında 30 saniye dinlenme sırasında üç kez tekrarlayın .
3

fiziksel aktivite 30 dakika bir gün gerçekleştirin . Eğer , bir açık spor oynarken koşu , bir koşu bandı üzerinde yürürken ya da çim , egzersiz 30 dakika bir gün biçme olsun bağırsak depolanan yağ yakmak ve kapalı tutabilirsiniz .
4

besleyici tüketin ve düşük kalorili gıdalar. Yağsız et , yumurta , tam tahıl ürünleri, düşük yağlı süt ürünleri, meyve ve sebze gibi doğal , işlenmemiş gıdalar besin vücudunuzun besler ve bel boyutunu azaltmak yardımcı olur. Doğal gıdalar sindirimi uzun sürer ve daha az kalori tüketen iken bir sonucu olarak , daha dolu hissediyorum.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com