| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Doğru Kilo Kaybı Nasıl Seçilir Diyet

Yeni zayıflama diyetleri sürekli zor , kişisel ihtiyaçları ve vücut tipi içindoğru biri olan diyet belirlemek için yapım , dışarı geliyor . Ya da hemenDiyette tamamladıktan sonrakilo kaybı , kilo kaybetme veya yeniden kazanmak değil -Doğru kilo kaybı diyet seçme kilo kaybetme vekilo kapalı tutmak arasındafark yaratabilir . Talimatlar 1

Araştırma çeşitli diyet planları
. Budoğru beslenme seçmeye geldiğinde " bilgi güçtür " olduğunusöyleyerek doğrudur . Diyetdiyet güvenli olup olmadığını belirlemek için tavsiye öğrenin . Web MD göre , sağlıklı bir diyet planı kalori alımını azaltmak , ama olmalı düşük değil vitamin , mineral veya protein . Gerekir Kenara kişisel zevkinize ve bütçenize hitap herhangi bir diyet ayarlanır ve bu vitaminler, mineraller ve proteinler sağlıklı bir miktar var .
2

hızlı , aşırı kilo kaybı sürmeyecek bir diyet dikkate almayın. Web MDiyi diyetler yavaş ve istikrarlı kilo kaybı teşvik ve diyet uzak hızlı kilo kaybı diyetler uzak kalmak gerektiğini belirtiyor . Istisnalar vardır , ama sadece bir doktorun emriyle yapılmalıdır .
3

bir doktorla konuşun . Bir kilo kaybı programına katılan bir doktor alma yoldadiyet tutmaya yardımcı olur, ama aynı zamandaseçim sürecinde yardımcı olur sadece . Diyetler önlemek için kişisel sağlık ihtiyaçlarını karşılamak ve hangi diyetler hangi konudadoktor tavsiyesi verebilir .
4

kişisel kilo kaybı zorlukları bak . Desteği olmadan kilo sizin için zordur Örneğin , bir destek grubu teklif sadece diyet planları seçmek . Lütfen meydan duygusal stres ile ilgili ise , destek vermiyoruz , ancak danışmanlık veya kilo kaybıduygusal roller coaster ele yardımcı olmak için istişareler dahil olduğu diyet programları için arayın.
5

artırmak programlar arayın fiziksel aktivite. Bir diyet kilo yardımcı , ancak diyet ve egzersiz hem de sağlıklı kilo kaybı sonuçları olacaktır . Mayo Clinic göre , egzersiz ekleyerek kilo kaybı programı için ilave bir avantaj sağlayacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]