|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers
Sağlığı ve Hastalıkları

Ağırlık Watchers Get Puan Kaç hesaplayın nasıl

Ağırlık Watchers kilo kaybı için büyük bir kanıtlanmış bir program ama ne yazık ki bu zor ekonomik zamanlarda göze çok zor olabilir . Eğerplanı olsaydı kilo için her ay para harcamadan evden ağırlık gözlemcileri aşağıdaki başlayabilirsiniz böylece alacağı kaç kilo gözlemcileri puan hesaplamak için nasıl burada öğrenin . Yükseklik yaş
Size etkinlik düzeyi
ağırlık ihtiyacınız olacak şeylerilk adım gidiyor

1
Daha Talimatları göster
sizin seks ve emziren olup olmadığına bağlı olarak ağırlık gözlemcileri puan için bir temel oluşturulması için . Eğer kadın iseniz , kendinizi başlatmak için 2 puan verin . Eğer erkek iseniz kendinizi başlatmak için sekiz ağırlık gözlemcileri puan verecek . Eğer emziren iseniz kendinizi başlatmak için 12 kilo gözlemcileri puan verecek . Bu weight.Example kaybetme başlayabilirsiniz böyleceplanı alacak kaç kilo gözlemcileri puan hesaplamak içinilk adımdır : . I 2 puan ile başlamak bu yüzden ben bir kadınımsonraki


2 Eğer kilo gözlemcileri puan hesaplamak için yapacağım şey, yaşa bağlı olarak 1. adımda varnumaraya eklemektir. Eğer 17-26 arasında iseniz kilo gözlemcileri noktası toplam 4 puan ekleyin. Eğer 27-37 arasında ise 3 puan ekleyin; 38-47 2 ekleyin; 48-57 1 ekleyin; ve 58 üzerinde bu yaşlandıkça metabolizma yavaşlar çünkü böylece noktaları size kaç kilo gözlemcileri hesaplamak zaman get.Ex. . 0 eklemek Ben bu yüzden bana 5 puan toplam veren 3 ekleyebilir 27 yaşındayım .
3

Sonra, size adım 1 ve 2'de birlikte ekledinumaralarını almak ve sonra ayarlamak olacak kilo ve boy için . Eğer ağırlıkilk iki numara almak için gidiyoruz . ( Eğer £ 204 tartılır eğer 20 eklersiniz . ) Ayrıca, yükseklik için ayarlayacaktır . Eğer 5 ft altında iseniz " 5'0 arasında , 0 katacak ve 5'9 " Eğer 1 ekle ve 5'10 over " olacak eklemek 2.Ex. Ben bu yüzden bana 22 veren benim toplam 17 puan katacak 174 £ ağırlığındadır. Sonra 5'7 olduğum " Bana 23 vererek 1 noktayı daha eklemek olacaktır .
4

Son olarak , size aktivite düzeyi için ayarlayarak olsun nasıl kilo gözlemcileri puan hesaplar . Eğer oturarak günün en harcamak durumunda , kilo gözlemcileri puan toplamda 0 ekleyin. Bazen otururken ama çoğunlukla 2 ekleyin ayakta . Eğer 4'e eklemekçoğu zaman yürüyüş yapıyorsanız eğer . Fiziksel zor iş yaparsanız , 6.Ex. eklemek Ben bu yüzden benim nokta hedef 23 kılan 0 katacak oturan bir masada hemen hemen tüm gün geçirmek . Şimdi sizin günlük ağırlık gözlemcileri puan hedefi hesaplanmıştır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]