| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Aile Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Destinys Çocuk Şarkıcısı, Şöhretin Yüksekliğindeki İntihar Düşüncelerini Açıkladı

Dünya çapında yaklaşık 350 milyon kişiyi etkileyen depresyon ayrımcılık yapmıyor - ve Michelle Williams kanıtı. Eski Destiny'nin Çocuk yıldızı, bu hafta genç yaşından beri zihinsel sağlık sorunları ile mücadele ettiğini ve depresyonunun kız grubu ile kariyerinin zirvesinde zirveye ulaştığını ortaya koydu.

Williams, o zamanlar bunu yaptığını savunuyor. Depresyondan muzdarip olduğunu bile bilmiyordum. “25 yaşında, o sırada ne hissettiğimin bir adı olsaydı,“ Depresyondan acı çektiğimi ”açıklardım” dedi ”The Talk” Çarşamba. “Sadece acı çektiğini sanıyordum. Ben sadece 'Bir kadına dönüşüyorum' diye düşündüm. 13-15 yaşlarından beri acı çekiyorum. O yaşta, ne diyeceğimi bilemedim. ”

O , Destiny'nin Çocuk menajeri Matthew Knowles (Beyoncé'nin babası) da dahil olmak üzere etrafındakilerin neyle uğraştığını anlamadıklarını ekledi. “Tüm zamanların en çok satan bayan gruplarından birindeyim, depresyondan muzdarip” dedi. “O zaman müdürümüze ifşa ettiğimde, kalbini korusun, sanki,“ Hepiniz bir milyon dolarlık bir anlaşma imzaladınız. Tura çıkmak üzeresin. Ne hakkında depresyonda olmak zorundasınız? '“Demek istediğim,“ Ah, belki de sadece yorgundum ”.”

Depresyonunun “gerçekten, gerçekten çok kötü” olduğu - intihar ettiği noktaya geldi. “Çok karanlık ve ağır olan bir yerdeydim çünkü bazen şöyle hissediyorsunuz,“ Ben sağlayıcıyım, insanlarla ilgileniyorum. Böyle hissetmemem gerekiyordu. Ne yapmalıyım? ”Diye devam etti ve gruptan“ istediğini ”açıkladı.

Williams, ABD'de her yıl büyük bir depresif dönem geçiren 14 milyon ila 16 milyon kişiden sadece biri. . Kadınlar arasında erkeklerden iki kat daha sık görülen bu durum, yaşamları boyunca bir anda her 10 kadından birini etkilemektedir. Michelle’ler gibi uzun vadeli depresyon oldukça sık görülür. Büyük bir bölümden sonra, sonraki iki yıl içinde başka bir bölüm olma şansı yaklaşık yüzde 50'dir ve altı yıl içinde yüzde 90'a kadar çıkabilir.

Neyse ki, Michelle'in diğer tarafında görünüyor. Depresyon, açığa vurarak, “Kapalı. Yayınlandı. Ben onu serbest bıraktım. ”Son zamanlarda depresyonla ilgili kendi mücadeleleri hakkında açılan ve sohbeti bitirme koşulu ile ilgili ciddi bir açıklama yapan şarkıcı Demi Lovato'ya alkışladı. “Depresyon tembel demek değildir. Kendine zarar vermek, dikkat çekmek istediğin anlamına gelmez. Bunların hiçbiri değil. ”

Siz veya tanıdığınız birinin depresyondan muzdarip olabileceğini düşünüyorsanız, sekiz uyarı işaretini inceleyin ve bir tıp uzmanına başvurun.

Ne düşünüyorsunuz?

Michelle Williams'ın depresyon itirafına şaşırdın mı? İlgilenebilir misin? Hiç depresyon geçirdiniz mi? , , ] ]

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]