| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kontrolü |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ev ilaçları Selülit & amp Ton ; Cilt

Selülit tıbbi lipodistrofısideride bir çukurlu bir görünüm oluşturur lokalize yağ mevduat bir koleksiyon olarak bilinen bir cilt hastalığıdır. Bir kadın için selülit ve gevşek ciltgörünümü , zor bir durum değiştirmek için olabilir . Kimyagerler ve ilaç araştırmacılardurum tedavi için bir sihirli mermi ile gelip henüz var, selülit ve ton cilt geliştirmek etkili azaltabilir ve ev ilaçları vardır . Egzersiz

genel olarak aşırı yağ mevduat selülit azaltmak ve gergin ve tondacildi korumak için bir anahtardır kaçınmak . Düzenli egzersiz , vücut yağ azaltmak genel sağlık ve ton deri ve kas geliştirmek içinen etkili yoldur. Mayoclinic.com göre , egzersiz selülit ve gevşek cilt kazanmakta büyük bir faktör olduğunu aşırı kilo , önlemek ve kontrol etmek içinbirincil yoldur. Jogging , yüzme , yürüyüş ya da bisiklet selülit birikme eğilimindedir neredealt beden kullanan tüm etkili egzersiz yöntemleri vardır . Gelişmiş sağlık ve dolaşım gibicilt üzerinde çok olumlu etkisi vardır .
Diyet

Ne doğrudan yemek sizin yağ birikintileri ve cildinizindurumunu etkilemektedir . İyi ya da kötü beslenme hızlı selülit oluşturan yağ mevduat aracılığıyla yanı sıra , sarkmalar ve rengi değişiyor sağlıksız , yağlı cilt ile görüntülenir . Olmayan işlenmiş karbonhidrat ve lif ve tahıllar ile düşük yağlı diyet yemek bu alanlarda büyük bir gelişme yapabilirsiniz . Selülit ve sağlıklı bir ciltatasözü " sen ne yemek vardır " tamamen doğrudur vesonuçlar gösterecektir .
Toksinlerden

Çıkarma toksinler , kabartmak , ve atlama başlangıç ​​yağ kaybı , selülit kaldırmak cilt tonunu geliştirmek ve iyi için bu koşulları geliştirilmesine yönelik çalışmaları için mükemmel bir yoldur . Eğer egzersiz yoluyla kapalı çalışanyağ mevduat da dahil olmak üzere ,vücudu temizlemek için bol su içme , faydalıdır . Ayrıca , iki hafta boyunca yapraklı yeşil salata , taze veya haşlanmış sebze , çorba , meyve ve meyve suları bir detox diyeti takip oldukça etkilidir . Böyle kişniş gibi otlar ekleme vediyet içine limon ve kırmızı biberi karıştırma yağ yakma yardımcı olur. Su ve tüm bu taze gıdaların bol cildinizintonu ve durumu çok belirgin bir destek verecektir .
Masaj Teknikleri selülit etkilenenalanları masaj


olduğunu
hem ortak bir yolyağ mevduat kırmak velenf sistemininetkinliğini artırmak . Egzersiz ve geliştirilmiş bir diyet ile birlikte , masaj o pütürlü mevduat taşımak ve cildinizde dolaşımını artırmak yardımcı olabilir . Cilt masaj veya gözenekleri açmak vedolaşımını artırmak için banyo zaman bir vücut fırçası kullanın . Bir bal masajı , büyük ölçüde dolaşımını artırmak selülit yıkmak vederide tıkanmış gözenekleri azaltmak için bildirilmiştir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com