| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Gıda Diary Amaçlı

Kilo kaybetmek zor iştir , ve zihinsel tüketilen kalori izleme zaman alıcı ve sıkıcı. Ayrıca , insanlar yedim gıda miktarını hafife eğilimindedir . Bir yiyecek günlüğü tüketilen gıda izlemek için kolay bir yoldur , ve bu fazladan birkaç kilo kaybetmek isteyenler için harika bir araçtır . Fonksiyon

yiyecek günlüğü , bir kişinin günlük bazda yiyor ve içecekler her şeyin bir kaydıdır . Bu bilgiler, bir Word belgesinin içine yazdığınız kağıda elle yazılmış , ya da bir online yemek günlüğü programına girmiş olabilir .
Faydaları

Gıda günlükler başarılı ağırlık yol kayıp onlar kişisel sorumluluk teşvik çünkü . Aslında, ABC News tarafından bildirilen bir çalışmada bir yiyecek günlüğü tuttu diyet , yeme alışkanlıklarını yazmamış olanların iki katı kadar kilo kaybettiğini iddia ediyor .
Önemi

tüketilen gıdamiktarı farkında olmak, günlük daha fazla kontrol için katkıda bulunmaktadır. Bu sağlıklı sınırları içinde kendi günlük kalori alımını tutmak için kilo vermeye çalışan birisi için etkili bir yoldur ve aynı zamanda etkili kilo bakım için kullanılabilir .

Özellikleri bir yiyecek günlüğü bulunanbilgilerbireysel dieter bağlı olarak değişir ve istediğiniz gibi ya da çok az ayrıntıları içerir . Biri kendi yiyecek günlüğü dahil etmek isteyebilirsiniz şeyler şunlardır : Tüketilen yiyecek veya içecek tarihi, türü , tüketilen tam miktar , zaman yemek yenir , ve tüketim sırasında biledieter ruh edildi
Potansiyeli.

Gıda günlükler de tıbbi amaçlar için gıda alımını izlemek için yararlı araçlardır . Bir doktor , bir hastanın yeme alışkanlıklarını incelemek ve onları daha iyi bir beslenme planı ile gelip yardımcı olmak için izin veya alerjik bir reaksiyonolası nedenleri daraltmak için kullanılabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]