| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Anksiyete Saldırıları Önleme İpuçları

Panik atakSağlık Kariyer Merkezi'ne göre , üç kişiden biri olur . Bir panik atak herhangi bir yaş , sağlık ve cinsiyet insanlarazembille oluşabilir . Bir panik atak ölümcül olmasa da , bu durum göğüs artan kalp atışı , ağrı , baygınlık , terleme ve uyuşma hissi ile karakterizedir. Bir panik atak muzdarip insanlar genellikle kıyamet bir his var ve onlar ölüyor korkuyorlar . Ancak, anksiyete atakları önlemek ve daha pozitif hissetmek için yolları vardır . Şüphesiz Stres

azaltmak , stresli bir durum bir anksiyete krizi için müthişoran yükseltir . Iş , ev hayatı veya acele saat trafik : Stres çeşitli nedenlerden neden olabilir . Stres oluşturma ne olursa olsun azaltmak . Bazen uzakstresli durumdan yürüyüş ve açık bir kafa ile dönmek mümkündür . Iş yerinde , düzenli molalar ,sabah ve öğle yemeği için birini almak . Mümkün olduğunda, tamamenstres kurtulmak .
Egzersiz

fiziksel refahı için avantajlı fiziksel egzersiz , aynı zamanda iyi bir ruh sağlığı teşvik değil sadece . Egzersiz anksiyete atakları azaltmak ve ortadan kaldırmak için önemli bir yoldur . Çalışmalarbeyinde egzersiz bültenleri endorfin kanıtladı ve stres ve anksiyete düşürücü , serotonin bir artış ile zihninizi sağlar var . Her gün egzersiz çalışın . Fiziksel aktivite ile gün kapalı tekme ile , o gününgeri kalanı için sizin bakış geliştirmeye yardımcı olabilir .
Beslenmenizi

Diyet önemli bir rol oynar izle anksiyete atakları önlemede rolü. Hidrate kendinizi tutun . Eğer yeterince sulu değilseniz , vücudunuzun panik moduna geçebiliyor . Sekiz bardak su bir gün içmek için emin olun . Vücudunuzda çok fazla asit varsa , koşullar anksiyete atakları için artar . Işlenmiş gıdalar , şeker ve süt ürünleri gibi bazı gıdalar asit yüksektir ve anksiyete teşvik. Alımınızı azaltmak ya da diyet gibi gıdalar ortadan kaldırmak için çalışın . Portakal, elma ve brokoli gibi meyve ve sebze yiyin . Çok fazla kafein de kaygı teşvik etmektedir. Çay, soda ve kahve gibi kafein içeceklerin alımını sınırlayın . Kendiniz veya overeating açlıktan kaçının. Hemzihin ve beden üzerinde bir baskı. Doktorunuz ile diyet için herhangi bir radikal değişim tartışmak emin olun .
Gevşeme Teknikleri

anksiyete atakları azaltmak için istihdam edilebilir gevşeme tekniklerinin çeşitli vardır . Meditasyon bir sakinleştirici yöntem olarak kullanılmaktadır . Meditasyon sadece tek bir düşünce odaklanarak , veya tüm düşüncelerin kendini kurtararak içerebilir . Uçucu bitkisel yağlar kullanan bir vücut masajı almak deneyin . Bu yağlarbeyin üzerinde yatıştırıcı etkisi teşvik vebeyin ve vücutta gevşeme ortaya . Derin nefes meditasyon yumuşak bir türüdür . Derin nefes ile , oksijen vücudunuzun inundates ve yumuşak bir his teşvik etmektedir. Müzik dinlemek rahatlama getirmek için bir maliyet - etkin ve hızlı yoludur . Müzikakla kuvvetli bir terapötik uyarıcı sağlar.
Anksiyete atakları muzdarip

İnsanlar genelde kendilerini düşük bir görüş var Kendinizi belirt . Kötü bir özeleştiri suçluluk , ilgisizliğine ve yalnızlık duyguları ile karakterizedir . Daha iddialı hale geliyor , bir kişi anksiyete atakları azaltabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com