| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yaşlı erkeklerin karşılaşabilirsiniz olduğunu bir durum erkeklik bir azalma olduğunu Nasıl

Yaşlı Erkekler erkekliğini Artırma . Stres ve hastalık genellikle çoğu durumda geçici durum , bu tür bağlı iki faktör vardır. Erkeklik uzun süreli bırakma oluşabilir bazı durumlar vardır. Bir azalma erkeklik düzeyi bu olumsuzkişisel ilişkilerin kalitesini , hem de benlik saygısı etkileyebilir ile başa çıkmak için çok sinir bozucu bir durum olabilir . Orada tıbbi tedavi şekilleri bazıları erkeklik artırabilir yöntemleri, bir dizi vardır ve bazıları zihinbireyin devlete yöneliktir . Daha Fazla Talimatları göster

Ginseng'in
Egzersiz ekipman
ihtiyaç vardır 1 stres düzeyini azaltın


. Yüksek stres seviyeleri erkeklik düşecektir . Stres ve depresyon sizin erkeklik etkileyebilir değil sadece ciddi rahatsızlıkları vardır , ama aynı zamanda olumsuz benlik saygısı , güven ve günlük yaşamda işlev kapasitesini etkileyebilir . , Nefes egzersizleri sizin iş yükü ve yoga egzersizleri azaltarak stresi azaltabilir. Eğer kendi üzerinde kronik stres işleyemez düşünüyorsanız , lisanslı bir psikologyardım isteyin .
2

erkeklik düzeylerini artırabilir bitkisel takviyeleri alın . Ginseng Mayo Clinic göre , erkeklik artırmak ve erektil disfonksiyon tedavisinde bilmek olmuştur . Iktidarsızlıketkileri de ginseng ile kontrol altına alınabilir . Ginsengbitki tarafından sunulanmeyvelerini çay infüze edilebilir .
3

bir egzersiz rejimi takip edin . Bu sizin fiziksel ve genel sağlığı iyileştirmek ve erkeklik düzeylerini artırabilir iyilik hissi sağlayabilir düzenli egzersiz , kolektif avantajlar sunuyor. Eğer iyi bakmak ve kendiniz hakkında iyi hissediyorum eğer artan cinsel dürtü içintaban oluştururken .
4

sigara alışkanlığı Kick . Düzenli sigarapenisekan akımını azaltır ve aynı zamanda olumsuz meni içindesperm sayısını etkileyebilir . Sigara içmek aynı zamanda diş leke olacaktır ve hiç kimse o istiyor .
5

hiçbir şey erkeklik artırmak için çalışır varsa doktorunuza ziyaret edin. Doktor erkeklik düzeylerinin artmasına yardımcı olmak için testosteron reçete edebilir . Genellikle azalmış erkeklik seviyeleri ile birleştiğinde Erektil disfonksiyon , Dr Michael Bohm göre , kalp hastalığının bir belirtisi olabilir . Onun çalışmaları , kalp hastalığı ve erektil disfonksiyon arasında kapsamlı bir bağlantı bulundu.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com