| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

İyi Yağ Yakma Gıdalar

gıda herhangi bir tür sindirim kalori yakar . Yağ brülörleri kabul Foods , ancak, diğer gıdalar yapmak , ya da kısa bir süre için metabolizma artırmak için bilinen daha sindirim için fazla enerji kullanırlar. Çok az kalori var Bazı gıdalartasarıyı uygun , ama yağ yakma sindirim çalışma gerektiren yüksek kalorili seçenekler mevcuttur . Bu yağsız et , balık ve düşük yağlı süt ürünleridir. Sebzeler

Birçok sebze sindirim tüketilenmiktarı gibi kalori neredeyseaynı sayıda gerektirir kalori kadar düşük" negatif kalorili " arena içine düşmek . Eğer bir negatif kalorili gıda olarak kereviz hakkında duymuş olabilirsiniz . Diğerleri kuşkonmaz , brokoli , lahana , karnabahar , salatalık , yeşil fasulye , pırasa , turp , ıspanak ve kabak bulunmaktadır .
Hot Peppers

Jalapeno , habanero , acı , biber ve diğer sıcak biber
Yalın etler

vahşi oyun da dahil olmak üzere yağsız et , metabolizmayı hızlandırmak . artan kalp hızı ile metabolizmayı hızlandırmak ve yağ yakmak çünkü onlar sindirim için önemli enerji gerektirir .
Balık

Balık omega - 3 yağ asitlerinin büyük miktarda da metabolizmayı hızlandırmak . Bazı mükemmel türlü somon , ton balığı ve sardalye vardır .
Tahillar

ekmek ve tahıl Tam tahıllar normal insülin düzeyleri tutarak yağ depolanmasını engeller .


süt

Kalsiyum , aynı zamanda etkili bir yağ yakıcı olduğu.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]