| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Eğer diyet yaparken sizi meşgul Şeyler

sık sık muazzam irade ve öz - disiplin gerektirir, çünkü Diyet pek çok insan için başarısız bir girişim . O meşgul kalmak ve yiyecek zihninizi uzak tutmak için yollar bulmak için yararlı olur . Aktif ve üretken olmanın enerji odaklanmak , ve büyük olasılıkla diyet - zarar atıştırma ve kötü gıda seçimleri bir son vermek gerekir . Tempolu bir yürüyüş
Aktif
alın Eğer diyet - raydan atıştırma unutun yardımcı olabilir .

fiziksel olarak aktif kalmak diyet yaparken yapabileceğinizen iyi şeylerden biridir . Mümkün olduğunca hareket kalıyorum odaklanın . Eğer masa başında çalışıyorsanız,telefonda konuşurken , stand veya pace . Merdivenasansörü sakınmaktır . Öğle yemeğinde , belki de yemek ise ,bina ya da bir parkta dolaşmak . Eğer sağlıksız bir aperatif yemek için bir dürtü hissediyorum zaman aktivite alışkanlığı oluşturun . Örneğin, kalkıp 5 dakika yürümek için kendinizi eğitin . Etkinliközlem azaltmak ve size hedeflerinize üzerinde odaklanılması yardımcı olacaktır .
Odak Your Mouth
Şekersiz sakız çiğnemekihtiyacını karşılamak için düşük yağlı bir yoldur.

Birçok diyet zor boş ağızlarını tutmak içindürtü mücadele bulabilirsiniz . Bu sizin için bir sorun alanı ise , değil sadece gıda ileteşvik için vermek . Eldeki bir şişe su tutmak ve atıştırmaihtiyacı hissediyorum zaman büyük bir yudum alır . Bu tok hissetmenize yardımcı olur . Alternatif olarak , dudak kremi ya da ruj uygulayın veya şekersiz nefes nane üzerinde emmek , bir saman çiğnemek , sakız çiğnemek .
Set Gol ve Ulaşma diyet hedeflerinize
Ödüller güçlendiricidir . Kendinizi ödüllendirin .

Gerçekçi hedefler belirleyin ve diyet yaparken kilo aralıkları , hedef ve küçük bir şey ile kendinizi ödüllendirmek ve dışı gıda ile ilgili , bu hedeflere ulaşmak . Eğerpersonel odadagünlük kurabiyegünaha , örneğin , oje ya da bir derginin yeni bir şişe ile kendinizi ödüllendirmek için yenik düşen olmadan bir hafta giderseniz . Vaktinden ödül sistemi kurmak ; Eğer ileriye aradığınızı bileceksiniz ve bir ödül olarak sağlıksız bir tedavi seçerek gerilemeyi önlemek gerekir .
Kayıtlar Bir yiyecek günlüğü tutun
bir araçtır Eğer porsiyon büyüklüğü hem de ne yemek yönetmek için öğrenmek yardımcı olmak için . ne yemek izlemek , ve ne kadar bunun yemek , her gün için bir yiyecek günlüğü kullanın

. Küçük saldırgana aşağı her şeyi içerir . Eğer ağzına koymak ne için kendinizi sorumlu tutarak gördüğünüz özellikle , ne ve ne kadar yiyorsun daha dikkatli olmanıza yardımcı olabilirgünlük toplam büyümeye devam . Eğer bir günlük taşımak istemiyorsanız , online yemek günlükler bol kalori sayaçları , etkinlik izci ve diyet ilerleme monitör, birçoğu vardır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]