| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | vitaminler |

Sağlığı ve Hastalıkları

Epsom Salt Diyet

ingiliz tuzu aslında magnezyum sülfat . Magnezyum için stres ve fazla adrenalin vücutta tüketilir . Bu magnezyum ilevücudu yeniler değil sadece , aynı zamandavücut detoks yardımcı olur . Ingiliz tuzu diyet önceliklevücut safra taşı önlemek için kullanılır . Eğer yeterince uzun safra sorunlarıseni doktora göndermek bekleyin , o zaman cerrahi ve aksi takdirde önlenebilir bir uzun iyileşme kez karşı karşıya gelecek .

Sabah filtrelenmiş su ilk şey iki bardak içerek ingiliz tuzu diyet için hazırla nasıl . İçme suyu sistemi temizlemek ve daha sonraEpsom tuz için hazırlayacaktır . Eğer kahve ya da çay gerekiyorsasüt tutun , 02:00 civarında orta öğleden sonra kadar yağ normal bir diyet boşluğu , yemek . Onlardiyet ile engel olacak çünkü tüm turunçgiller ve suları kaçının . 06:00 kadar , su dahil bütün gıdaların ve sıvıların , önlemek

02:00 Gönderen . 3 tepeleme yemek kaşığı ekleyin . Epsom su ve soğuk bir litre tuz . Soğutma gerekli değildir , ancak yemek içinacı biraz daha kolay hale getirecektir .
Beslenmenizi

biri 8 oz dökün başlayın. sıvı cam ve 22:00 de 20:00 de ikinci bir cam ile 18:00 tekrarlayın , bu da onu içki , sizediyetzorlu karşı karşıya gelecek . 4 oz dökün . zeytinyağı bir cam içine ve bir limonsuyu ile karıştırın . Buen keyifli uydurma olmayacak , ancakyağınkalan tadı hafifletmek için daha sonra bir limonsuyu emebilir . Hafifçe sabaha kadar yükselmiş üst vücut ile uyku uzanın . Busindirim sürecinde yardımcı olacaktır . Senaciliyet hementuvalete gitmek için hissedebilirsiniz , ama şans bu sabaha kadar kapalı yapacak .Diyet
End

8 At vardır ÖS , kendine başka 8 oz dökün . ingiliz tuzu su bardağı . Bağırsaklarıdiyetin bu aşamasında hızlı hareket başlayacak gibi , yakıntuvalete sopa . Bu safra kesesi ve karaciğer boşaltılan toksinlerinsonucudur . 10'da ingiliz tuzu su son kadeh içmek karşılaşabileceğiniz herhangi dehidratasyon savaş ılık bir bardak su ile takip ediyorum . Öğleye kadar oruç . Gününgeri kalanı için hafif yemekler ile başlayan , yavaş yavaş normal diyete döndü . Bu diyet sadece yılda bir kez yapılması gerekir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]