| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Fat Güvenle & Belly Nasıl Kaybedilir Hızlı

karın çevresinde aşırı karın yağ kaybetmek - ve kapalı tutarak - herkes için önemlidir . Karın çevresi Fazla kilo kalp hastalığı , diyabet ve bazı kanser türleri için riski bağlıdır . Karın yağ ilesorun viseral yağ , organlarını çevreleyen ve toksinleri salgılar yapabilirsiniz tür olmasıdır . Aşırı karın yağ döken ve , güvenli, sağlıklı ve hızlı bir şekilde kontrol altında bel almak için, düzenli egzersiz ve kilo yardımcı olmak için tasarlanmış bir iyi - dengeli bir diyet yemek gerekir . Talimatlar 1 kaslarınızı ve güçlendirmek için karın egzersizleri yapın


. Bu karın yağ döken yardımcı olmayabilir , ancak kas yağ daha az yer kaplıyor beri egzersizi , bisiklet katlanmış ve bacak kaldırma yoluyla midsection tonlama hala size inç kaybetmek ve karın düzleştirmek için yardımcı olabilir . Eğer dinlenme bile daha fazla kalori yakmak böylece Ağırlık eğitim de metabolizma hızını artıracak . Karın egzersizleri sağlığınızı iyileştirmek ve daha sonra kilo kaybı içintemel sağlayacaktır .
2

Egzersiz dört-beş kat bir hafta, bir defada 30 ila 45 dakika kardiyovasküler egzersizleri yapıyor . Etkinlikler koşu, yürüyüş , bisiklet ya da yüzme , ancak kalp hızı yardımcı olacaktır yücelten her şeyi içerebilir . Kardiyovasküler faaliyetleri yağ yakmak yardımcı olacaktır nelerdir. Bu nokta - azaltmak için bir bölgesinde yağ mümkün değildir , bu nedenle size karın yağ ya da ne kadar bunun hemen kaybedersiniz kaybedersiniz zaman garanti etmek mümkün olmayacaktır , ancak normal kardiyo içine dahil eğer senin egzersiz her yerinden kilo kaybedersiniz , ve sonunda ,aşırı karın yağ

iyi haberler kapalı gelecektir : Tongjian göre , karın yağvücudun diğer bölgelerinde yağ daha egzersiz özellikle duyarlı olabilir . sen , SUNY Buffalo , beslenme ve egzersiz bir profesör .
3

dengeli beslenin . Bu tür doymamış yağ ya da trans yağ olarak aşırı sağlıksız yağları geri kesti. Eğer yeterince protein , tam tahıllı karbonhidrat , meyve ve sebze yeme emin olun . Aşırıya kaçmadan yağ sağlıklı kaynaklarını yemeye devam . Sağlıklı yağlar tekli doymamış ve zeytinyağı , avokado ve fındık bulunanlar gibi çoklu doymamış yağ asitleri .
4

uyku yedi sekiz saat , her gece alın bulunmaktadır . Columbia Üniversitesi Tıp Merkezi tarafından yapılan çalışmalar uyku eksikliği etkili kilo kaybı zor bir hale gelebilir , size acıkalım öneririz . Uyku eksikliği de karın yağ bağlı olabilir ki ,stres hormonu kortizol seviyelerini yükseltir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]