| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofrenide Aile Terapisi Nasıl Gidilir

şizofreni bir aile üyesi savaşı izlemek için yıkıcı bulunuyor . Dertli göreceli ihtiyaçları bireyselleştirilmiş tedavi planı ile devam etmek olsa da, aile terapisi nüks azaltabilir , yanı sıra yardım yakınları bu akıl hastalığı ile başa çıkmak . Talimatlar
1

sağlık sigortası veya Medicaid /Medicare planın kapsayan ruh sağlığı tedavisi ne tür belirlemek ve yarar sınırları ulaşın bir Terapisti bulun
. Bazı planlar böyle bir hemşire , sosyal hizmet uzmanı veya psikolog ve bir psikiyatrist gibi yüksek ücretler olabilir sağlayıcılarına az ziyaretleri gibi bazı sağlık sağlayıcıları için daha fazla ziyaret .
2

ruh sağlığı bir listesini edinin izin verebilir sigorta şirketi sizin planı kapsamında sağlayıcıları bakım velisteden birkaç evlilik ve aile terapisti seçin . Bunlar ihtiyaçtedaviyi sağlayabilirterapistler vardır .
3

randevu yapmadan önce birkaç tavsiyeleri alın . Sizin birinci basamak hekimi bir uzmana başvurabilirsiniz. Yaş , cinsiyet , ırk veya dini köken gibi sizin için önemli olan özelliklerini belirleyin.
4

uygulama , uzmanlık ve şizofreni için aile terapisi ile deneyim yıl ,terapistin eğitimi hakkında bilgi için arayın. Randevu kullanılabilirliği , konumu , ücret ve ödeme planları hakkında bilgi isteyin . Terapist sağlık sigortası veya Medicaid /Medicare kabul doğrulayın . Eğercevapları ile memnun değilseniz
5

bir randevu alın .
Terapisi Sayfa 6

şizofrenibelirtileri , belirtileri ve tedavileri hakkında bilgi edinin . Eğer tedavi sırasındahastalık hakkında bilgi sahibi olarak , bir tedavi planı için göreli sopa yardım yollarını geliştirmek gerekir .
7.

nükserken belirtileri ortaya çıkarın . Şizofreniaile üyesi dinleyerek nüks tetikler ne tartışmak , terapist onu zararlı durumlardan kaçınmak yardımcı yollarını anlamanıza yardımcı olabilir .
8.

aile beklentileri ve duygusal tepkiler arasındaki bağlantıları keşfedin . Hasta aile üyesi ile ilgili olarak algılanan rolü hakkında her bir aile üyesi görüşmeler gibi , her göreli ona tepki için uygun yollar ortaya çıkarabilir.
9.

aile içi iletişimi ve problem çözme becerilerini geliştirin . Aynı odada kendi duygularını ifade Herkes ile baş yardımcı vehastalık hakkında sıkıntıya düşürebilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]