| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Eylemleri ile Şizofreni Mücadele Nasıl

Şizofreni her zaman şeyler görmeye , delilik konuşan birçok , bu insanlar veba . Ben de onlardan biriyim . Ben bir günlük bazda şeyleri görüyorum . Yazımın ben eylemleri seçme yerine sadece her şeyi büyük olmasını beklemiyordum tarafından , tüm bu koşum bir yol bulduk . Eğer Elvis ya da Napolyon'u düşünebilir . Her kimsen , sen yaptın düşünüyorum ne olursa olsun , Şizofreni bir şekilde seni sonsuza kadar veba olacaktır . Bu garip şeyler düşünüyorum yapma , eylem onunanıları veyahastalık olabilir . Bu kısa kılavuz eylemleri kimse şizofreni mücadeleye yardımcı olabilir önerir . Sen İlaç
Yardımcı doktorlar ve aile ihtiyacınız olacak şeyler , bir şekilde gelişebilir edilir
Daha Talimatları
1

Eylemler görünce ve bulma ResultsWhat Burada önemli Göster
yardımcı olabilir eylemleri görme ve sonuçlara ulaşmak . Şizofreni eylemleri ile mücadele edilebilir. It'sa hastalığı genelde yanlış düşünceler , düşünceler dayalı . Şizofreni ile yaşayamam bir yanlış anlaşılma vardır. Budeli aşağıdaki düşüncelerinizi durdurmak için seçerek yapılabilir . Şizofrenler sadece ilaç gibi çözümler gerekir gerçek insanlar. Bu bir gün içinde tedavi edilemez ; birkaç hafta boyunca gitmesini söyledim olamaz . Bu delilik.
2

Çocukluk ProblemsSchizophrenia çocuklukanıları üzerinde çalışabilirsiniz unutmayın. Vizyonlar rüyalar gibi oynamak , ama daha gerçek. Çocuklukhayalleri hatırlayın ve nasıl bu kadar gerçek hissettim ? Neredeyse bu hayalleri dokunabilirdi . Eğer geri çocukluk giderseniz , size hastalıknedenlerini görebilirsiniz . Belki bazı olay sizin için dışarı çıkıyor . Bu tartışma için önemli olandoğru insanlar ile bu şeyler hakkında konuşurken , mümkün olduğu kadar geriye gidiyor . Örneğin, genç yaşta kötü bir boşanma yaşamış olabilir . Bir zamanlar küçük bir depresyon , bir yetişkin olarak şizofreni ne yol açabilir edildi .
3

öfori veya aşırı alçak anları mücadele , sen yarış düşüncelerinkötü etkilerini hissedecek bir noktada Slow Down ve PrayAt . Eğer istediğiniz ne olursa olsun kuvvet için , dua , sen ne içingerçek dünya almak için , bir an için yavaşlatmak olanak sağlar . Bir tımarhanede kaldığım biten , benim için çalıştı It'sa felsefedir .
4.

VoicesAnother şekilde dinliyor Dur sadece dinleme durdurmaktır. Bazı şizofrenler sesler duyuyorum. Rasyonel bir şekilde bakarak düşünün : Bu ​​gerçek mi ? O hiç önemli mi ? Eğersesleri görmezden zaman, gücünü götürmek . Eğer öyle olsun veya olmasın , pek çok yönden kendinizi mücadele ediyoruz .
5

uyuşturucudan uzak DrugsStaying çıkın buradaönemli bir adımdır. Onlar hiçbir şey ama sizin ruhsal durumunuzu zarar edecek . Bu intihara yol ilaç kullanımı için nadir değildir , ve insanları kendine bir hastalık için ilaç söylemek için bir streç olmaz sen Şizofreni yaşanıyor üzerinde ' aren olacak that.Many ilaçlar dahildir , t , örneğin , alkol kullanmak , ve kesinlikle yasadışı ilaçlar kullanmak kurtarmak değil kaydedin. İlaçlardüşünceler size yardımcı olacaktır ; uyuşturucu ve alkol binges bir zihinsel çöküşüne yol açabilir .
6

bu mücadelede yalnız değilsiniz aloneYou değildir unutmayın . Şizofrenidünya çapında çok yaygın olarak görülen . Yerel ruh sağlığı kuruluşları karşılaştığınız paylaşmak sağlayan , mevcut toplantılar olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]