| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yağ Plastik EriterekVücut Uzakta Sarma mı

? Eğer plastikvücudu sararak kilofikri yaygın bir yanılgıdır . Onlar reklamımızı veya perakendecisinden satın alınan veya bir güzellik salonunda gerçekleştirilen yağ yakmak ya da yağ hücrelerini küçültmek değil , ev yapımı olsun , herhangi bir tür " Vücut sarar " . Bir plastik veya vücut şal diğer türü için bir reklam kullanımı yağ kaybına neden olacaktır iddia eğer Kilo Kaybı Scam

spor yazarına göre , vücut geliştirici ve kişisel antrenör Tom Venuto , bu tedavi edilmelidir bir aldatmaca olaraktüketici tarafından . Hiçbir bilimsel araştırma, bu iddiaları yedekler var .
Vücut şal ürünlerini iddia
Savcılık

Firmalar araştırıldığında yağ kaybı potansiyelFederal Ticaret Komisyonu tarafından dava olabilir neden dolayı iddialarını yedeklemek bilimsel kanıteksikliği . Bu durumda, ağır bir para cezasına tabi değilse , en azındaniddiaları yaparak durdurmak zorunda olacak .
Wrap Fonksiyon

Sarma edin plastik gövde --- veya vücut şal başka türü --- başlangıçta bel inç alabilir . Ancak bu, yağ eriyip denk değildir . Bu sadece su ağırlık ve tam kendinizi rehydrate kadar etkisi, sadece geçici .
Yağ

Kayıp Nasıl yağ yakmak içintek yol ya tüketmek için daha az kalori , daha fazla egzersiz , ya da , maksimum kilo kaybı için , hem yapmak . Haftada birkaç kardiyo ve en az iki direnç eğitimi oturumdan oluşan bir egzersiz programı dengeli , besleyici bir diyet ile birlikte , ideal bir yerdir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com