| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Anksiyete Bozukluğu ile nasıl Cope

Anksiyete bozukluklarıABD'de ruhsal hastalıken sık görülen tipidir . Anksiyete bozuklukları çok farklı türleri bulunmaktadır. Bir anksiyete bozukluğu ile başa çıkmak için stratejiler biriyle bir ilişki içinde iseniz size yardımcı olabilir ya da önemli bir beceridir . 40 milyon Amerikalı anksiyete bozuklukları yıl muzdarip . Talimatlar
1

korku ve endişe kalıcı duygular nedenşeyleri listeleyin Anksiyete belgelenmesi
.
2

gibi endişe , korku gibi endişeler ile ilişkiliduygularını Liste , delilik , güvensizlik , sinirlilik , konfüzyon ve sinirlilik korkusu . meydana geldiğinde
3

endişeler ile ilişkilifiziksel belirtiler listeleyin ve . Belirtileri göğüs ağrısı , yorgunluk , uykusuzluk , karıncalanma, kas gerginliği , mide bulantısı , ishal ve nefes darlığı vardır.

4

nitelikli bir terapist ile bir randevu Çıkma olduğunu anksiyete bozuklukları konusunda uzmanlaşmış. Terapistin randevu
5

terapist anksiyete bozukluğutürünü teşhis etmek için izin için belgeleri ve nedenleri ve anksiyete bozukluğu türleri hakkında fikirler getirebilir . Anksiyete bozukluklarının bazı örnekler panik bozukluğu , obsesif - kompulsif bozukluk , fobiler , yaygın anksiyete bozukluğu , ayrılma anksiyetesi ve sosyal anksiyete vardır .
6

anksiyete bozukluğunedenlerini tanır . Anksiyete neden ne bilmek daha iyi baş ve hazırlamak yardımcı olacaktır . Bazı nedenleri genetik, travma , beyin kimyası , kişilik eğilimleri ve çevre vardır .
7

terapist gelen tedavi alın . Tedavinin Türleri ilaç , bilişsel davranışçı terapi , derin bir rahatlama ve yaşam tarzı değişiklikleri içerir .
8.

bulun ve benzer bir durumda insanların cesaret alabilen bir destek grubuna başvurun.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]