| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Deal ve bir Terapisti için ödeme olmadan Kendi Sosyal Anksiyete Bozukluğu Tedavi nasıl

Eğer sağlık sigortası yoksa size bozukluğu tedavisi için bir terapiste göze için, bu zor olabilir . Ancak, sosyal anksiyete bozukluğu üstesinden yardımcı olabilir başka alternatifler vardır . Talimatları 1. Bölgenizde ya da insanlarla etkileşim ve kendiniz hakkında konuşmak için izininternette ücretsiz gruplar için arayın


Sosyal Gruba Katıl


. Eğer kendinizi anlamak için yardımcı olabilir ve muhtemelen anksiyete üstesinden yok gibiaynı sorunu yaşamaktadır birini arkadaşlık .
2

Kendiniz için iyi bir şey mi insan yok Bazen


kendileri için yeterince zaman ; bu nedenle, depresif ve çirkin duygu başlamak eğilimindedir . Kendinize bir spor salonu üyeliği satın almak ve birkaç kez bir hafta , bir iş almak . Sen , tazelenmiş enerji , ve kendiniz hakkında daha güvende hissedeceksiniz . Bu egzersiz size kendinizi sosyal ortamlarda daha rahat hissetmenizi sağlayacak olan , kendiniz hakkında emin hissettirecek çünkü doğal anksiyete azaltmak için iyi bir yoldur .
3

Arkadaşlarla Go Out

Bu size sosyalleşmek ve insanların etrafında olmaktan kullanıma almak içinfırsat verecektir . , Içdünya karşısında korkuyor kalmayınız . Bunun yerine , dışarı çıkmak ve iyi vakit geçirmek , yeni insanlarla tanışmak , ve onurumuz için unutmayın !

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]