| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Su Ağırlık kurtulmak içinen iyi yol

Fazla su ağırlık herhangi dieterveba olabilir . Bir kadının döneminden ilaç bir değişiklik , faktörlerin bir kombinasyonu ile getirilebilir . Şişirilmiş ve kabarık el ve ayak bileklerini varsa , şansını su tutma vardır . Su tutma Eğer 2 £ aşan bir hafta kazanmaya sebep olabilir . Ancak, iyi haber vücudunuzunaşırı su vurmak kolay yolu olmasıdır .

Su kilo kaybetmebasit ve en etkili yolu, daha fazla su içmek için, daha fazla su içmek . Bu tamamen counterintuitive görünebilir , ama çalışıyor . Bol su içme vücudunuz su tutmaya neden olabilirtoksinler ve depolanmış yağların atılmasına yardımcı olur . Bu kafa karıştırıcı gibi görünüyor , ve bazı açılardan , öyle. Her gün yeterli miktarda su içmek gerekir . Ağır insanlar ince insanlardan daha fazla su gerekir, bu yüzden sizin içinuygun miktar ne olduğunu görmek için doktorunuz ile kontrol etmelisiniz . Genel olarak , bu 6 için amaç iyi - günlük su 8 - ons gözlük . Su kilo nakavt ek olarak , su da cildinizi temiz tutar ve vücudun sağlıklı .
Sodyum yüksek bir diyet vücudunuzun neden olabilir Sizin Sodyum

sınırlayın su kabartmak ve korumak için . Eğer tuzlu gıdalar bir çok yerseniz , o bir kaç gün için onları sınırlamak için iyi bir fikir olabilir . Eğer Veya, denemek ve onları tamamen kesip . Sık sık gıdalar tuz , uzaktuzluk adım veya yarım kullanmak ne kesti. Sodyum küçük bir miktar düzgün vücut tutmak için önemlidir , ama çok yüksek bir diyet şişkinlik hissi bırakabilirsiniz . Artan su tüketimi ile düşük sodyum diyet birleştirerek şaşırtıcı sonuçlar olabilir . Tüm bu aşırı su yerde , iyi , gitmek zorunda gibi olsa da, uzak bir banyo asla emin olun .
İzle Beslenmenizi

diğerleri derinleşebilir iken bazı gıdalar , su tutma hafifletmeye yardımcı olabilir . Elma ve karpuz gibi su içeriği yüksek meyveler günlük su ihtiyacı yardımcı olabilir . Ayrıca, bazı bitkisel takviyeleri diüretikler daha sizin için daha iyi olabilir . Sen tabii ki , yeni bir bitkisel ilaç başlamadan önce doktorunuza danışınız . Ayrıca, protein seviyeleri izlemek . Eğer her gün yeteri kadar protein almıyorsanız , vücudunuzun hayatta kalma moduna geçer ve su tutma başlayacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]