| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | diş Temizleme |

Sağlığı ve Hastalıkları

Tüm Gün Temiz Sizin Diş tutun Nasıl

Diş temiz ve sağlıklı tutmak için her yemekten sonra dişlerini fırçalama öneririz . Ancak, bazı insanlar temiz dişlerini tutmak hakkında diğerlerinden daha titiz ve onlar bile daha fazla temizlik yapmak . Senin dişlerini birkaç kez fırçalama sırasında bir gün sen macunu
gargara
zemin
Ağız sulama sistemi
ihtiyacınız olacakday.Things boyunca temiz dişlerinizi tutmanın bir diğer birkaç yöntem vardır , mümkün
Daha Talimatları göster
1

sabah veAmerican Dental Association tarafından onaylanmış diş macunu kullanarak gece dişlerinizi fırçalayın . Bir dairesel hareketlerle iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın .
2

yeme veya non - su içecek içtikten sonra ılık su ile ağzınızı çalkalayın . Ağzınızdasu tutmak ve birkaç saniye etrafında homoseksüel , sonraişlemi birkaç kez tekrarlayın . Ağzını durulama ederek, yiyecek artıklarının ve veba katkıda bakteri , çürükleri ve dişeti hastalıklarını çıkarın .
3

düz su ile dişlerinizi fırçalayın. Kıllar doğrudan yerinediş macunu, diş minesini dokunmayın , çünküNew York Daily NewsHollanda'da yapılan ve bildirilen bir araştırmaya göre , diş macunu olmadan diş fırçalama daha iyi temizlemek olacaktır . Su ile fırçalamadiş yiyecek ve bakterileri temizler ve diş macunu kullanarak daha az dağınık. Eğergün boyunca iş veya okulda iseniz bu özellikle doğrudur .
4

American Dental Association tarafından onaylanan gargara ile ağzınızı çalkalayın . Ağzınızdagargara tutun ve 30 saniye boyunca yaklaşık homoseksüel . Temiz diş ve nefes tutmak için bir gün bu iki üç kez yapın . Bu dişeti hastalığı ve plak yolbakterileri öldürmeye yardımcı olur .
5

akşamları ipi yiyecek artıklarını temizlemek için . Diş ipi kullanın çevresindeki tümdişler enkaz ve tartar kurtulmak için .
6

diş ve diş eti çizgisi etrafında derin temizlemedişler için bir su sulama sistemi kullanın . Sulama sistemi daha derin temizlik içindişlerin arasına ve çevresinde doğrudan bir basınçlı sprey üretir . Su sulamaDünya Dişhekimleri web sitesine göre , diş ipi daha iyi sonuçlar sunuyor .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]