| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Mide ekşimesi GÖRH |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hamilelikte Mide yanması ile Nasıl Deal

gebelik sırasında mide ekşimesi muzdarip özelliklehamilelik devam ediyor , özellikle de çalışıyor olabilir . Mide yanması artan genel bir rahatsızlığa neden olan , ılık ya da sıcak havalarda son derece sinir bozucu olabilir . Mide ekşimesi bekleyen anneler için rahatsız kanıtlamak olsa , bubebeğe zarar vermez . Birçok kadın onun tüm gebeliksırasında mide ekşimesi nöbetleri muzdarip , ama diyet , yaşam tarzı alışkanlıkları ve önleyici bakım hafif değişiklikler bazı yardım sunabilir. Mide ekşimesirahatsızlık ile ilgili bir kaç basit yönergeleri ve önerileri takip ederek gerçekleştirilebilir . Daha Fazla Talimatları Göster

doktor tarafından onaylandığı takdirde
Ekstra yastıklar Over- the- counter antasitler Gerekir olacak şeyler 1 Gebelikte Mide yanmasından en Anlayın


genellikle , yemek borusu , mide ağzından çalışan tüpe mide asit geri akış ile neden oldu. Normal olarak sağlam ve sıkı mide üst kas açıklıklarının hormonlar ve normal hazmettirici müdahale büyüyen cenin neden olduğu değişiklikleri gevşetin. Küçük yeme , sık sık yemekmide tarafından churned olan asitmiktarını hafifletmek için yardımcı olabilir . Yeme de belirtileri azaltmaya yardımcı olabilir süre Yavaşlatılması .
2

hamilelik sırasında zaman zaman mide yanması , baharatlı kızartılmış veya zengin gıdalar yiyerek neden olabilir Bilin ki , böylece onları kaçınarak tavsiye edilir .


3 öğün yemek yerken sıvı bir çok içme kaçının

. Anne adayları aşırı sıvılar mide ekşimesi neden asit reflüartışa neden olabilir .
4

yatarken veya yedikten sonra yatan kaçının .
5

, yer uyku ya da uyuklayan iken göğüs alana yükselenasitleri tutmak içinomuz ve baş alanının arkasında fazladan bir yastık .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com