|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Karpal Tünel Cerrahi
Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Karpal Tünel Cerrahisi Haveİyi Zaman Bilmek

Eğer karpal tünel sendromurahatsızlığı giderici diğer tüm yollar tükenmiş varsa, " karpal tünel ameliyatıiyi zaman nedir ? " , Kendinize soruyor olabilirsiniz Sadece siz ve doktorunuz bu soruya cevap , ama burada bu karar size yardımcı olacak birkaç adım vardır olabilir . Talimatları durum kötüleşir önce 1 ameliyat Programı


. Ameliyat mümkün olduğunca erkentek seçenek , bir prosedür isekarpal ligamanbaskısı sinir hasarı ve inflamasyonu önlemeye yardımcı olacaktır .
2

çalışma takvimi bak . Eğer yılın belli zamanlarında tahmin yoğun bir işte çalışıyorsanız, önerilen bir tempoda rehabilite böylece ,yoğun döngüleri birininsonunda ameliyatıplanlamasını .
3

arkadaşlar ve aile ile danışın . Kurtarmak yaparken ellerinizi biri veya her ikisi esneklik ve işlevi sınırlı varsa, doktor randevuları ve fiziksel terapistin ofisleri olsun hem de diğer getir götür işlerini yapıyor aile ve arkadaşyardımı gerekir .
4

cerrah konuşun . Onlar da durumunşiddetine göre ameliyat olması için en avantajlı olduğu söylemek mümkün olacaktır . Onlar bu konuda esnek olmak , ama bu eylem kısa sürede alınacak önermek durumunda , aciliyet duygusunu belirlemek hafifletici olması muhtemeldir vardır olabilir .
5

genel sağlık düşünün . Eğer ameliyatıplanlamasını istediğinizzamandakarpal tünel sendromu haricindeki diğer rahatsızlıkları varsa, yeniden isteyebilirsiniz . Eğer ameliyat her zamanmümkün olan en iyi sonuç için, sağlıklı olmalıdır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]