|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Karpal Tünel Cerrahi
Sağlığı ve Hastalıkları

Bilek Cerrahisi içinortalama Recovery Time Nedir

? Karpal tünel Nörolojik Bozukluklar ve İnme ( NINDS) Ulusal Enstitüsü göre ,en sık cerrahi işlemler veen yaygın el bileği cerrahisi biridir . Tam iyileşme bir yıl kadar sürer . Cerrahi

Bazı hastalarda karpal tünel bağlı uyuşma ve karıncalanma hemen rahatlar sonra Ne Olur . Yaklaşık bir hafta boyunca atel olacak , Medline Plus, diyor; . Maryland Medical CenterÜniversitesi sizebilek , en az iki hafta boyunca göremez bekliyoruz öneren
Back Work Going

Bu bilek ameliyatı İşgücü İstatistikleri Raporu 2007 Bürosuna göre , işten ortalama 28 gün izin ile ilişkilidir . Cerrahi belirtiler alevlenmesine neden olabilir gerektirdiğitekrarlanan çalışma çok yakında dönersek .
Cerrahi TekniğininEtkisi

UMMC hastalar minimal invaziv geçirmekte olduğunu tahmin cerrahi, açık cerrahi hastalar uzun alarak , işe dönmek için yaklaşık bir ay sürer . Durum şiddeti de iyileşme süresini etkiler .
Fiziksel Terapi

Fizik tedavi kurtarma hız gösterilen veya cerrahi sonuçlarını iyileştirmek değil , UMMC diyor . Ancak, doktorunuz büyük olasılıkla bir fizik tedavi rejimi reçete , NINDS diyor .
Tepe İyileştirme

bir hasta iyileşir kavrama kuvveti ve becerien yüksek seviyesi etrafında elde edilir 10 ay ameliyat sonrası , UMMC diyor . Yara yaklaşık bir yıl post- op için ihale olabilir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]