| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Karpal Tünel Cerrahi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Karpal Tünel Cerrahi Alternatifler keşfedin

Cerrahi karpal tünel sendromu düzeltmek için oldukça pahalı olabilir . Çoğu durumda oldukça başarılı kanıtlanmıştır rağmen Ayrıca , elinizi tüm sorunları düzeltmek için garanti edilmez . Eğer eylem en iyi ders karar vermenize yardımcı olacak oldukça kolay karpal tünel ameliyatı alternatifleri keşfedebilirsiniz . Talimatlar Karpal Tünel Cerrahi Alternatifler
1

doktorunuz ile karpal tünel sendromunun olası nedenleri keşfedin bilgi edinin. Bir klavye kullanırkenen sık nedenlerinden biri yanlış duruş olduğunu . Bazı insanlar da ara vermeden çok uzun süre el aletleri kullanarak karpal tünel sendromu olsun .
2

bilgisayar ergonomi düzeltin . İdeal duruş düz bilek ve dirsekte 90 derecelik veya daha fazla bir açı içermelidir . Senin boyun de düz olmalıdır .
3

ergonomik klavye ve fare al . Bu iki araçlarbilgisayarda çalışırken ellerinizi stres rahatlatmak yardımcı olur. Bunlar çoğu bilgisayar mağazalarında mütevazı bir maliyet için kullanılabilir .
4

Yaşam için Spor Programları ( aşağıda Kaynakları bakınız ) dahil olmak üzere , çeşitli web sitelerinde bilgisayar ergonomi hakkında daha fazla bilgi edinin .
5

bilek şişliği azaltmak için anti-inflamatuar ilaçlar alın . Duruşunuzu düzelterek sık karpal tünel tekrarını önlemek , ama önce ondan kurtulmak gerekir . Sizin için bir reçete olabilir .
6

bileğinizi kılınması için bir mesnet veya atel kullanımı keşfetmek konusunda doktorunuzla konuşun Eğer bir over - the-counter anti-inflamatuar veya doktorunuza kullanabilirsiniz . Bazı insanlar hareketsiz bir bilek nedeniyle karpal tünel iltihabı önlemeye yardımcı olduğunu bulmak . Eğer sık ​​sık ellerinizi uyku ve bilek ağrısı ile uyanmak eğer uyurken bir atel giymek isteyebilirsiniz . Ateller genellikle cerrahi için büyük alternatiflerdir . Düzenli anti -inflamatuar sizin için çalışmıyor eğer
7

kortizon enjeksiyonları hakkında doktorunuza danışın . Kortizon inflamasyonu azaltmak için etkili bir yol olabilir , ancak uzun süreli kullanım için büyük değil . Eğer kortizon enjeksiyonları istemiyorsanız
8

iontophorisis tedavi keşfedin . Bu yeni prosedür bileğinizin içine iyonlaşmış kortizon krem itmek için küçük bir elektrik yükü verir. Bir enjeksiyon daha yavaş nedenle tedavi bir saat kadar sürebilir , ancak bir iğne daha az invaziv .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]