| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ne Otlar Kilo Kaybı ile Yardım

? Kilo kaybı için bir yol üzerinde olduğunda , bu kilo kaybetme başlamak için olduğu gibi bu son birkaç kilo kaybetmek gibi zor olabilir . Bitkisel takviyesi kilo vermek için savaşta yardımcı olabilir . Eğer hafif bir kilo kaybı ek veyakilo kalkmasına güçlü bir ot ihtiyacınız olsun , bitkisel takviyesi sağlıklı bir vücut için yolda size yardımcı olabilir . Kilo kaybına yardımcı Otlar

Otlar hap şeklinde ve sayısız diğer hazırlıklarına , gevşek kurutulmuş , çiğ mevcuttur Nasıl Kullanılır . En iyi emilimi için , "Bir Dünya Bitkisel Kanka " - Tillotson ark - çoğu kilo kaybı otlar bir tentür olarak alınması önerir. Bir tentür .

Kilo kaybı bitkisel ilaçlar hazırlanmış bir ek olarak satın veya hazırlanması gereken gibi votka gibi yüksek korumalı içme alkol , yapılır ( genellikle bir herbalist tarafından hazırlanan ) bir sıvı ilaç çözümdür ot sürece herbalist ortak bir gıda ya da bilinen güvenli bir bitkidir . Düzgün hazırlanmış kadar bazı otlar tüketim için güvenli değildir . Gibi efedra gibi bazı kilo kaybı otlar ,vücuda zarar için medyanın ilgisini aldık . Eğer bir kilo kaybı ot görmezsek , almak için güvenli olup olmadığını öğrenmek için bu araştırma , ne almak için çok ve nasıl .
Kelp < br almak güvenli olduğunu >

Kelp kilo kaybı teşvik vevücut tarafından yanmış yağmiktarını artırmak için kullanılan yaygın bir bitkidir . Kelp yağ depolananenerjiyi kullanmak için vücudun yeteneğini ek vitamin ve mineraller içerir . Göre, " One Earth " Kelp detiroid uyarır ve metabolizmayı artırmak için bilinen iyot ve potasyum , bileşenleri içerir . Iyot bir aşırı doz , özellikle uzun süreli doz aşımı , daha fazla tiroid sorunlara neden olabilir, çünkü iyot ile yiyecekler düzenlenmelidir.
Ephedra

Ephedra bir reçetesiz satılan birçok bitkisel kilo kaybı formülleri güçlü bir bileşeni olarak hizmet veren ortak bir kilo kaybı ot . Ephedra da Ma Huang olarak da bilinir . 1990'lardan beri , efedra nedeniyle özellikle yüksek tansiyon hastalarında , nöbet , felç ve kalp krizi riskini arttırma eğilimi medya ilgi gördü . Riskleri nedeniyle , bir doktor ve herbalist tarafından yakın gözetimi olmaksızın kilo kaybı için efedra almamalıdır .
Cinnamon

Tarçın kabuğu yumuşak bir bitkidir , bir Eğer kilo yardımcı olmak için bir baharat ya da besin takviyesi olarak dahil etmek kolaydır lezzetli bir seçenek . Tarçın Eğer kilo korumak için neden ekstra su kaybetmeye yardımcı olmak için bir idrar söktürücü görevi görür . Tarçın da vücudunuzunvücudun metabolizmasını yükseltir ve daha fazla yağ yakmak için yeteneğinizi artırır sıcaklığını yükseltmek neden olur . Tarçın da , diyabet riskinin yüksek olduğunu göstermektedir bir durum insülin direnci riskini azaltabilir . Tarçın kolayca soslar , kek ve börekler için eklenebilir , ancak tarçıntat düşkün değilse kilo kaybı ek çaylar ve kapsül de mevcuttur .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com